7 Kwietnia 2019

DOZ Maraton Łódź g. 09.00

Opis wydarzenia

DOZ Maraton Łódź w nowej odsłonie już 07 kwietnia.

Jeśli ktoś planuje start w wiosennym maratonie, to zapraszamy do rozpoczęcia sezonu startowego na królewskim dystansie w Łodzi. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną szybką trasę z bardzo dużą ilością punktów kibicowania, które dodadzą Wam dodatkowej energii podczas zmagań z własnymi słabościami. Na zawodników-maratończyków czeka bardzo atrakcyjny pakiet startowy przygotowany przez markę Saucony, naszego partnera technicznego.

Zaproponowaliśmy też w tym roku różnorodne kategorie branżowe aby dać zawodnikom możliwość rywalizacji wśród swoich grup zawodowych. Oczywiście ścigać się można jak zawsze w swoich kategoriach wiekowych ale atrakcją będzie rywalizacja par małżeńskich oraz debiutantów na trasie 42 kilometrów i 195 metrów. Oprawa multimedialna strefy finishera usytuowana w Atlas Arenie na pewno spodoba się początkującym biegaczom a ci, którzy niejedno już widzieli ale nigdy nie finiszowali w hali,  też zachwycą się oprawą, gdy będą przekraczać linię mety. 

Biuro zawodów i EXPO DOZ Maraton Łódź będą znajdować się również w Atlas Arenie i otwarte będą dla wszystkich zainteresowanych 5, 6 i 7 kwietnia.

Na dzień przed zmaganiem dorosłych zawodników, odbędzie się KIDS Run dla najmłodszych adeptów biegania, którzy będą rywalizować w swoich rocznikach. Łącznie tego dnia odbędą się 24 biegi w których przygotowaliśmy miejsca dla 1680 zawodników.

Szczegóły całej imprezy i zapisy na www.lodzmaraton.pl

WYBIERZ SWÓJ BIEG, PRZYJEDŹ DO ŁODZI I POCZUJ MOC BIEGANIA!!! 

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!