3 Listopada 2019

Łódź Stand Up Festiwal – Wielki Roast Łodzi! g. 19.00

Opis wydarzenia

 „Łódź Stand-up Challange i Wielki Roast Łodzi”!

Największe gwiazdy polskiego stand-upu wystąpią 3 listopada w Atlas Arenie podczas pierwszej edycji "Łódź Stand-up Festiwal’u, czyli Wielkiego Roast’u Łodzi". Nim jednak to nastąpi, 2 listopada w Teatrze Nowym odbędzie się Łódź Stand-up Challange.

Łódź Stand-up Challange to konkurs na najlepszy stand-up dla amatorów. Finał poprowadzi Abelard Giza – uznany stand-uper, scenarzysta i autor tekstów komediowych, a zgłoszenia oceni crème de la crème polskiego stand-upu: Łukasz "Lotek" Lodkowski, Kacper Ruciński. Zwycięzcy konkursu będą mieli okazję zaprezentować się podczas wielkiego finału Łódź Stand-up Festiwal już 3 listopada w Atlas Arenie. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie w postaci filmików trwających od 5 do 7 min na adres: zgloszenia@lodzstandup.pl Dla Zwycięzców, oprócz możliwości zaprezentowania się podczas wielkiego finału, czekają nagrody pieniężne – 5 000 pln, 2 000 pln i 2 000 pln.

Taka impreza może się wydarzyć tylko w Łodzi. Bo my mamy wyjątkowy dystans do siebie, potrafimy żartować z nas samych i naszego miasta. Na scenie w Atlas Arenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny standupowej, które z pewnością nie będą miały litości dla naszego miasta - mówi Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. W premierowym i dedykowanym miastu programie pojawią się Rafał Pacześ, Kacper Ruciński, Łukasz "Lotek" Lodkowski, Michał Leja, Janusz Pietruszka oraz Adam Van Bendler.

Roast to popularna na całym świecie kabaretowa forma rozrywki, wywodząca się ze stand-upu, polegająca na prezentacji uszczypliwych skeczy na temat występujących w nim osób. Uczestnicy tego typu show muszą mieć do siebie sporo dystansu – główną ideą roastów jest wzajemne wyciąganie i wyśmiewanie słabości przeciwnika.

- Łódź Stand-up Challange to jedyna możliwość, żeby zaprezentować swoje umiejętności komediowe przed najważniejszymi postaciami polskiej sceny standupowej. To wydarzenie jest punktem obowiązkowym dla każdego, kto marzy o wielkiej scenie i rozśmieszaniu tysięcznej publiczności!  - zapowiada Maciej Łaski, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Bilety na obydwa wydarzenia dostępne są na oficjalnej stronie: www.lodzstandup.pl oraz za pośrednictwem systemu Going.

Organizator: Łódzkie Centrum Wydarzeń

Terminy i miejsca:

2 listopada, godz. 20:00  – Teatr Nowy (finał konkursu Łódź Stand-up Challange)

3 listopada, godz. 19:00 - Atlas Arena (Łódź Stand-up Festiwal – Wielki Roast Łodzi)

Oficjalna strona wydarzenia: https://bit.ly/2K4uhMA

Bilety: https://bit.ly/2Yyxgok

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!