23 Maja 2019

Mistrzostwa Świata FIFA U20 g. 20.30

Opis wydarzenia

Polska ma zaszczyt organizować 22. turniej Mistrzostw Świata FIFA U-20. Impreza rozpocznie się 23 maja, a zakończy 15 czerwca 2019 r. Po raz pierwszy turniej pod egidą FIFA odbędzie się w Polsce.

Dwadzieścia cztery drużyny — w tym Polska jako gospodarz — będą walczyć o tytuł mistrza świata. Pięćdziesiąt dwa mecze zostaną rozegrane na stadionach w sześciu miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Łodzi, Lublinie i Tychach. Zarówno mecz otwarcia, jak i finał odbędą się w Łodzi na Stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego.

Terminarz MŚ U-20 2019:

23 maja

Grupa A: Tahiti – Senegal (Lublin, 18.00), Polska – Kolumbia (Łódź, 20.30)

Grupa B: Meksyk – Włochy (Gdynia, 18.00), Japonia – Ekwador (Bydgoszcz, 20.30)

24 maja

Grupa C: Honduras – Nowa Zelandia (Lublin, 18.00), Urugwaj – Norwegia (Łódź, 20.30)

Grupa D: Katar – Nigeria (Tychy, 18.00), Ukraina – USA (Bielsko-Biała, 20.30)

25 maja

Grupa E: Panama – Mali (Gdynia, 15.30), Francja – Arabia Saudyjska (Gdynia, 18.00)

Grupa F: Portugalia – Korea Południowa (Bielsko-Biała, 18.00), Argentyna – RPA (Tychy, 20.30)

26 maja

Grupa A: Senegal – Kolumbia (Lublin, 18.00), Polska – Tahiti (Łódź, 20.30)

Grupa B: Meksyk – Japonia (Gdynia, 15.30), Ekwador – Włochy (Bydgoszcz, 18.00)

27 maja

Grupa C: Honduras – Urugwaj (Lublin, 18.00), Norwegia – Nowa Zelandia (Łódź, 20.30)

Grupa D: Katar – Ukraina (Tychy, 18.00), USA – Nigeria (Bielsko-Biała, 20.30)

28 maja

Grupa E: Panama – Francja (Bydgoszcz, 18.00), Arabia Saudyjska – Mali (Gdynia, 20.30)

Grupa F: Portugalia – Argentyna (Bielsko-Biała, 18.00), RPA – Korea Południowa (Tychy, 20.30)

29 maja

Grupa A: Senegal – Polska (Łódź, 20.30), Kolumbia – Tahiti (Lublin, 20.30)

Grupa B: Ekwador – Meksyk (Gdynia, 18.00), Włochy – Japonia (Bydgoszcz, 18.00)

30 maja

Grupa C: Nowa Zelandia – Urugwaj (Łódź, 18.00), Norwegia – Honduras (Lublin, 18.00)

Grupa D: Nigeria – Ukraina (Bielsko-Biała, 20.30), USA – Katar (Tychy, 20.30)

31 maja

Grupa E: Mali – Francja (Gdynia, 18.00), Arabia Saudyjska – Panama (Bydgoszcz, 18.00)

Grupa F: Korea Południowa – Argentyna (Tychy, 20.30), RPA – Portugalia (Bielsko-Biała, 20.30)

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!