13 Kwietnia 2019

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Opis wydarzenia

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski – wyjątkowy koncert promujący wspólną płytę

Wyczekiwany przez fanów duet wreszcie stał się faktem! 7 listopada miał premierę utwór Patrycji i Grzegorza Markowskich „Na szczycie”, w styczniu do sklepów trafi ich wspólny album, a w 13 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się wielki koncert, promujący to unikatowe wydawnictwo.

Grzegorz, jako wokalista Perfectu, jest gwiazdą polskiej sceny rockowej od wczesnych lat 80. Patrycja rozpoczęła błyskotliwą karierę od wydanej w 2001 r. płyty „Będę silna”. Pod koniec 2018 r. wreszcie przyszedł czas na połączenie artystycznych potencjałów rockowego herosa i jego utalentowanej córki.

„Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy” – opowiada Patrycja Markowska.

Jednym z efektów tego spontanicznego muzykowania jest piosenka „Na szczycie”, nagrana z gościnnym udziałem chóru Sound’n’Grace. Singlowy utwór, autorstwa Piotra „Rubensa” Rubika i Macieja Wasio, daje przedsmak brzmienia całej płyty będzie rockowo, bluesowo i trochę niepokornie.

Premiera wspólnego albumu Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego zapowiadana jest na styczeń, zaś 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert, będący gratką dla fanów obojga artystów. Oprócz premierowych wspólnych piosenek zagrają oni wszystko, co mają najlepszego w dorobku – Patrycja z własnym zespołem, a Grzegorz z kolegami z legendarnego Perfectu!

Bilety na ten wyjątkowy koncert można kupować od środy, 14 listopada, za pośrednictwem serwisu eventim.pl.

Organizatorem koncertu jest DM Agency.

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!