2 Września 2018

Pomagamy od serca-mecz i koncert g. 15.00

Opis wydarzenia

Akcja "Pomagamy Od Serca" organizowana jest od 2013 roku. Do tej pory odbyły się 4 edycje (w Błaszkach i Zduńskiej Woli). Dzięki nim na pomoc i leczenie chorych dzieci uzbierano ponad 150 000 zł! 

2 września 2018 roku na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138 odbędzie się 5. edycja wydarzenia "Pomagamy Od Serca", podczas którego rozegrany zostanie mecz charytatywny. Mariusz Stępiński wraz z Łukaszem Masłowskim oraz "Fundacją Pomagamy Od Serca" do udziału w meczu zaprosili zawodników z polskiej Lotto Ekstraklasy, piłkarzy z lig zagranicznych oraz byłych i obecnych reprezentantów Polski. Dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy. 
Kulminacyjnym momentem wydarzenia będzie koncert Gwiazd polskiej muzyki, po raz pierwszy organizowany na tym stadionie. Na scenie usytuowanej na trybunie B wystąpią zespoły Video, Patrycja Markowska i Lady Pank

Finałem akcji będzie Bal Charytatywny połączony z licytacjami, które poprowadzi wieloletni przyjaciel Fundacji – Marcin Daniec. Na aukcji nie zabraknie unikatowych koszulek oraz gadżetów przekazanych Fundacji przez gwiazy ze świata sportu.
W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem: „Gramy do jednej bramki dla Poli Kowalskiej”. Dochód z wydarzenia przekazany będzie na pomoc w leczeniu 12-letniej Poli, która zmaga się z białaczką.

Start imprezy na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138 o godzinie 15.00. 

[15:00] Mecz Charytatywny: Przyjaciele Mariusza Stępińskiego i Fundacji "Pomagamy Od Serca". 

[18:30] Koncert Charytatywny: Na scenie wystąpią zespoły: Video, Patrycja Markowska i Lady Pank. 

[21:30] Bal Charytatywny.

Bilety do nabycia na: kupbilet.pl, w punktach w Empiku, STS i Kolporterze.

Bezpośredni link do zakupu biletów: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0858 

Więcej informacji na www.pomagamyodserca.pl! 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!