17 Listopada 2018

Sting & Shaggy

Opis wydarzenia

STING & SHAGGY
OPTYMISTYCZNA, W KLIMACIE PIĘKNEJ WYSPY, WSPÓLNA EUROPEJSKA TRASA KONCERTOWA 44/876 TOUR.
JUŻ W LISTOPADZIE W EUROPIE WSCHODNIEJ!
 
17 LISTOPADA - ATLAS ARENA, ŁÓDŹ

“The mash-up everyone is talking about!”
(Good Morning America)
 Nowy, inspirowany piękna wyspą album 44/876 w sprzedaży.

 
 

TIMING
18:00* Wejście
20:00* Sting & Shaggy

* Uwaga Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

KASA / CLEARING POINT

Usytuowany w recepcji Stadionu Miejskiego, czynny:
- w sobotę (17 listopada 2018 ) od godz. 12:00

ZAKAZ WNOSZENIA / PRZEDMIOTY ZABRONIONE

- TORBY/PLECAKI ORAZ BAGAŻ KAŻDEGO RODZAJU WIĘKSZY OD FORMATU A4 ❗❗
- broń, przedmioty pirotechniczne, race, petardy, spray, farba
- parasolki z ostrym zakończeniem, kaski
- napoje w puszkach, butelkach szklanych, butelkach plastikowych pow. 0.5l,
- alkohol, narkotyki
- materiały o treściach rasistowskich, ulotki, materiały reklamowe
- wuwuzele i trąbki
- transparenty i flagi o wymiarach większych niż 1,5 x 2m, kije, drzewce ostro zakończone
- wskaźniki laserowe
- buty o metalowych zakończeniach, łańcuchy, ozdoby z kolcami oraz inne przedmioty mogące stanowić zagrożenie
- aparaty fotograficzne z wymienną optyką, kamery, laptopy, Ipady, tablety, selfie stick

UWAGA Obowiązuje zakaz wnoszenia bagażu przekraczającego rozmiar A4. 
Prosimy o wcześniejsze przybycie na teren obiektu w celu usprawnienia wchodzenia na teren koncertu, które może być wydłużone ze względu na kontrolę bagażu oraz weryfikację biletów.

PRZEDMIOTY DOZWOLONE
- lornetki – każda wielkość,
- butelki plastikowe 0.5l z odkręconym korkiem 
- wszystkie rodzaje telefonów

Na terenie Atlas Areny dostępny będzie także depozyt, w którym można pozostawić rzeczy niedozwolone podczas koncertu (płatny 50 zł )

REGULAMIN IMPREZY
Dostępny na www.livenation.pl oraz przy wejściach na terenie imprezy

 WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TELEFONU 
+ 48 022 646 06 49 lub info@livenation.pl

28 sierpnia 2018 (Nowy Jork) - The Cherrytree Music Company i Live Nation ogłosiły dzisiaj, że po zakończeniu letniej trasy koncertowej po Europie i Ameryce Północnej, Sting & Shaggy zaprezentują swoje energetyczne i ekscytujące show w Europie Wschodniej w listopadzie br. Ich wspólny występ został okrzyknięty "jednym z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku" a nawet "dwugodzinną muzyczną wielokulturowością". Trasa 44/876 scala kultowych artystów i łączy ich zespoły, dzięki czemu mamy okazję usłyszeć na żywo utwory z ich niedawno wydanego albumu 44/876 (A&M/Interscope Records) oraz hity takie  jak: "Every Breath You Take", "Englishman In New York", "Message In A Bottle", "It Wasn’t Me", "Mr . Boombastic” i "Angel” w całkiem nowym wydaniu.

Sting i Shaggy zagrają dwa koncerty w Polsce.

17 listopada będziemy ich gościć w łódzkiej Atlas Arenie, a 19 listopada zagrają w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

Bilety będą dostępne w sprzedaży ogólnej od 31 sierpnia od godz. 10:00. Członkowie oficjalnego fanklubu Sting.com będą mieli możliwość zakupu biletów już  od 29 sierpnia od godz. 10:00.  Szczegółowe informacje na stronę www.sting.com/tour.

Sting i Shaggy początkowo połączyli siły, aby nagrać nowy utwór "Don't Make Me Wait" (który zadebiutował na 1 miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard), jako hołd dla dźwięków pochodzących z Karaibów, które miały duży wpływ na nich obu. Przygoda ta zakończyła się nagraniem całego albumu pełnego radosnej i podnoszącej na duchu, melodyjnej muzyki. Z tytułem nawiązującym na telefoniczne numery kierunkowe (44 dla Wielkiej Brytanii, miejsce urodzenia Stinga i 876 dla Jamajki, ojczyzna Shaggy'ego), 44/876 oddaje głęboko zakorzenioną miłość duetu do Jamajki: z jednej strony miejsce urodzenia Shaggy'ego, z drugiej miejsce gdzie Sting napisał taki klasyk jako “Every Breath You Take”.

Wraz z kontynuowaniem eksploracji reggae i jego rytmów przez każdego z artystów osobno, piosenki takie jak “Don’t Make Me Wait”, “Morning is Coming” i “Gotta Get Back My Baby” ujawniają wspólne zamiłowanie Stinga i Shaggy'ego do tworzenia ponadczasowej muzyki, która jest ponadczasowa i spełnia oczekiwania słuchaczy.

25 maja, nakładem A&M/Interscope Records został wydany album 44/876: The Remixes, zawierający zremiksowane utwory z ich albumu przez różnych artystów takich jak: Chris Baio z Vampire Weekend, brazylijski duet Tropkillaz, Cherry Cherry Boom Boom (Madonna, Lady Gaga) i zdobywca nagrody Grammy, producent Dave Audé i wielu innych.

Podczas trasy koncertowej 44/876 do Stinga i Shaggy'ego dołączą muzycy Stinga: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja) i Rufus Miller (gitara) oraz członkowie zespołu Shaggy’ego: Melissa Musique (wokalistka wspierająca), Gene Noble (chórki) i Kevon Webster (instrumenty klawiszowe).

Trasa jest produkowana przez RZO Entertainment i promowana przez Live Nation Global Touring.

Sobota, 17 listopada – Atlas Arena, Łódź, Polska

Więcej informacji o trasie i biletach można znaleźć na stronie:

www.sting.com

www.shaggyonline.com

www.cherrytreemusiccompany.com

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca światowa firma zajmująca się rozrywką, w skład której wchodzą światowi liderzy: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.livenationentertainment.com.

O Cherrytree Music Company

The Cherrytree Music Company została założona w 2005 roku przez nominowanego do GRAMMY autora piosenek, producenta i dyrektora muzycznego Martina Kierszenbauma i jest nowoczesną, pełną obsługą wytwórnią muzyczną zajmującą się m.in. managementem artystów, wytwórnią płytową i usługami wydawniczymi www.cherrytreemusiccompany.com

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!