18 Kwietnia 2018

Thirty Seconds to Mars

Opis wydarzenia

Data : 18 kwietnia 2018
Bilety : dostępnę na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl i w salonach sieci Empik.
Ceny : od 169 zł

THIRTY SECONDS TO MARS

OGŁASZA EUROPEJSKĄ TRASĘ NA 2018 ROK

ATLAS ARENA, ŁÓDŹ  /  18 KWIETNIA

Zespół z wielokrotną platyną na koncie Thirty Seconds to Mars ogłasza wielką trasę THE MONOLITH TOUR zaplanowaną na marzec, kwiecień i maj 2018 roku. Bilety dostępne na http://www.thirtysecondstomars.com/. Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji nawww.adventuresinwonderland.com.

Zespół został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Tytuł ten umocnili premierowym wykonaniem koncertowym singla podczas przełomowego występu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta na gali MTV VMA award. Thirty Seconds to Mars wykonali “Walk on Water” – pierwszy singiel z nadchodzącego 5 albumu  studyjnego grupy. Zespół został właśnie nominowany do MTV European Music Awards – gala odbędzie się 12 listopada tego roku.

Thirty Seconds to Mars ogłosi więcej informacji na temat produkcji i supportu w późniejszym terminie.

Bilety na koncert w Łodzi w cenach od 169 zł dostępnę na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl i w salonach sieci Empik. 

Thirty Seconds to Mars online:

http://www.thirtysecondstomars.com/

https://www.facebook.com/thirtysecondstomars/

https://twitter.com/30SECONDSTOMARS

https://www.instagram.com/30secondstomars/

https://www.youtube.com/user/30SecondsToMarsVEVO

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.  

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!