Sale konferencyjne 

Miejska Arena Kultury i Sportu ofertuje wynajem pomieszczeń w Sport Arenie. Dla naszych kontrahentów mamy do dyspozycji trzy sale konferencyjne odpowiednio o powierzchni 89 m.kw (parter), 58 m.kw (parter) i 39 m.kw (drugie piętro). Każda z nich wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe oraz przenośny projektor z ekranem.

Pierwsza z oferowanych na wynajem sal (parter) w trakcie imprez sportowych pełni funkcję pokoju medialnego. Wyposażona w biurka, łącza internetowe oraz zamykane na klucz szafki świetnie sprawdzi się m.in. pod kątem organizacji szkoleń informatycznych. Sala  ta posiada własne zaplecze sanitarne i jest wstanie pomieścić nawet 25 osób. Niemal naprzeciwko niej znajduje się drugie proponowane przez nas na wynajem pomieszczenie. To już typowa sala konferencyjna dla blisko 45 osób z wyniesioną ponad poziom widowni mównicą. Prowadzą do niej dwa niezależne od siebie wejścia. Obydwa pomieszczenia można zaaranżować według własnych preferencji. 

Ostatni z oferowanych na wynajem lokali znajduje się na drugim piętrze Sport Areny i świetnie sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań. Sala bez trudu pomieści około 14 osób. Jej atutem są m.in. dwa telewizory oraz widok roztaczający się na boisko hybrydowe i zieloną ścianę parku im. Józefa Piłsudskiego.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu – sprzedaz@makis.pl

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!