Targi gardenCONTRACTING & Targi MURAWA 2021

Opis wydarzenia

Targi gardenCONTRACTING & Targi MURAWA

Atlas Arena ugości 3. edycję Targów Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING oraz 2. Targów Uprawy i Pielęgnacji Traw MURAWA. Imprezy odbędą się w dniach 27 – 28 stycznia 2021 roku.

Targi organizowane w Atlas Arenie skierowane są do właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, spółdzielni mieszkaniowych, developerów oraz kwiaciarni. W Atlas Arenie ich przedstawiciele będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą producentów i dystrybutorów nasion, roślin, nawozów i środków ochronnych roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi, a także architektów ogrodów, parków i krajobrazu.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych. Ich rynek rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na tego typu produkty stale rośnie o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas ubiegłorocznej, premierowej edycji Targów MURAWA. Nasza impreza będzie okazją do spotkania się z groundsmanami i greenkeeperami zajmującymi się każdym rodzajem murawy sportowej, firmami branżowymi, operatorami stadionów, ośrodkami sportu i rekreacji, oraz klubami i związkami sportowymi. Zainteresowanie pojawieniem się na listopadowych targach wyrazili już wystawcy z takich krajów jak: Niderlandy, Niemcy, Turcja, Wielka Brytania czy Włochy, dla których Polska, ze względu na rosnący poziom profesjonalizmu w tej dziedzinie, jest atrakcyjnym rynkiem.

W trakcie targów zaplanowano szereg paneli dyskusyjnych oraz prelekcji z udziałem specjalistów z Polski i Europy. Zaproszeni goście podzielą się wiedzą w zakresie ochrony roślin oraz pielęgnacji muraw na obiektach sportowych w całej Europie. Będą także forum wymiany doświadczeń w rozwiązywaniu problemów, z którymi na co dzień borykają się przedstawiciele branży.

Nasze targi na tle konkurencji wyróżnia dogodna lokalizacja w centrum Polski. Odwiedzający targi będą mieli dostęp do pełnej oferty produktów z niemal każdego segmentu branży, a nieprzypadkowy termin – spotykamy się w dniach 27 – 28 stycznia – pozwoli na optymalne złożenie zamówienia na asortyment, który w sklepach i centrach ogrodniczych pojawi się na wiosnę.

Wstęp dla wszystkich gości branżowych jest bezpłatny.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz