12 Maja 2018

Rolkomania 2018

Opis wydarzenia

Rolkomania 2018, już 12 maja, tylko w Atlas Arenie!

Święto rolkowych i wrotkowych maniaków z całej galaktyki wraca w wielkim stylu do Atlas Areny w Łodzi. Sześć godzin prawdziwej jazdy bez trzymanki, a w jej trakcie pokazy gwiazd, konkursy, testy sprawnościowe, ale przede wszystkim wyjątkowa zabawa! 

Rolkomania to projekt od lat wspierający zapaleńców ośmiu kółek z całej Polski. Jego celem jest przede wszystkim inspirowanie kolejnych zainteresowanych tą formą aktywności. W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw jazdy na rolkach i wrotkach, a nawet wypożyczyć sprzęt bez potrzeby przychodzenia z własnym.

Dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania, to doskonała okazja do zabawy i zdobycia ciekawych nagród w licznych konkursach. Motywem przewodnim będzie w tym roku retro-disco z muzyką lat osiemdziesiątych oraz wyborami królowej i króla dyskoteki. W sprawnej jeździe pomagać będzie Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi, Wrotkarnia Koło Wrotki, Let Me Help You Roll oraz Melo Radio. Widzimy się wszyscy 12 maja w Atlas Arenie. Czas na pozytywny zawrót głowy!

Sprzedaż biletów już wkrótce.

Bilety w cenie:

10 zł-ulgowy

20 zł-normalny

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!