10 Sierpnia 2018

Kongres Świadków Jehowy

Opis wydarzenia

Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich na kongres pod hasłem „Bądź odważny!”

Świadkowie Jehowy serdecznie zapraszają na trzydniowy kongres pod hasłem „Bądź odważny!”, który odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie w dniach 10-12 sierpnia 2018 roku.

Oglądając dzisiaj wiadomości, widzimy, że ludzie w każdym wieku odczuwają teraz znacznie więcej obaw i niepokojów niż kiedykolwiek. Zmaganie się z takim stresem wymaga odwagi. Zapraszamy do przyjścia na kongres organizowany przez Świadków Jehowy, by usłyszeć, jak zasady biblijne pomagają rozwijać odwagę potrzebną w dzisiejszym chaotycznym świecie. W programie przewidziano oparte na Biblii przemówienia, wywiady, krótkie filmy oraz dłuższy film zatytułowany „Historia Jonasza – opowieść o odwadze i miłosierdziu”.

Przez trzy tygodnie Świadkowie Jehowy będą osobiście wręczać zaproszenia swoim sąsiadom. Przewiduje się, że z biblijnych pouczeń w Atlas Arenie skorzysta jakieś 10,5 tysiąca osób. Świadkowie Jehowy w Polsce planują zorganizować 18 kongresów regionalnych w pięciu językach.

Szczegółowy program oraz materiały filmowe na temat kongresu można pobrać z serwisu internetowego www.jw.org (Patrz: O NAS > KONGRESY). Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich na tegoroczne kongresy, by skorzystać z praktycznych rad zawartych w Biblii.

 

Regionalny kontakt dla dziennikarzy:

Tadeusz Kokosiński

 tel. 501 404 605

e-mail: t.kokosinski@gmail.com

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!