Miejska Arena Kultury i Sportu (MAKiS) od 2009 roku jest operatorem największych obiektów w Łodzi – hali widowiskowo-sportowej Atlas Arena, dwóch stadionów miejskich, Sport Areny oraz Moto Areny Łódź. Naszą domeną nie jest wyłącznie administrowanie obiektami. Organizujemy i współorganizujemy wydarzenia o charakterze targowym, sportowym, muzycznym i kulturalnym, w tym mecze piłki nożnej, siatkówki i koszykówki na szczeblu międzynarodowym, zawody biegowe, a także koncerty muzyczne, festiwale, występy estradowe, pokazy, pikniki, spotkania oraz wiele innych eventów. Wszystkim zainteresowanym umożliwimy również zwiedzanie naszych obiektów.

Działamy dynamicznie i wieloaspektowo. Cechuje nas otwartość i profesjonalizm. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno naszych gości,
jak i naszych partnerów. Do każdego powierzonego nam przedsięwzięcia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zarząd Spółki:
Maciej Łaski – Prezes Zarządu

Rada Nadzorcza:

Agnieszka Stępnik – Przewodnicząca Rady Nadzorczej
Marcin Małyszczyk – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Michał Ryszkiewicz – Sekretarz Rady Nadzorczej
Paweł Dziemdziela – Członek Rady Nadzorczej

 

NIP - 727-27-46-177
REGON - 100694548
KRS - 0000331683

Siedziba:

Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.

al. Bandurskiego 7

94-020 Łódź


Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o. informuje, że uzyskała Subwencję Finansową w ramach Tarczy Finansowej 2.0 PFR.
Podmiotem udzielającym wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju.


logotyp pfr


 

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz