Moto Arena Łódź

Moto Arena Łódź to jedyny stadion żużlowy w Łodzi i jednocześnie najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce. Ma zadaszone miejsca dla dziesięciu tysięcy widzów! W tym ponad 700 VIPów.

Długość toru Moto Areny Łódź wynosi 321 metrów. To pierwszy stadion żużlowy w kraju posiadający nachylenie nie tylko na łukach (6 proc.), ale również na prostych (3 proc.). Zastosowane rozwiązanie ułatwia zawodnikom wyprzedzanie oraz umożliwia im rozwijanie ogromnych prędkości. Rekordzistą toru jest Rohan Tungate, który 30 lipca 2018 roku uzyskał na nim czas 58,84 sekundy. Dodatkowo Moto Arenę Łódź od innych obiektów w Polsce  wyróżnia instalacja odwodnienia zamontowana wzdłuż całego krawężnika.

REGULAMIN OBIEKTU

Tor Moto Areny Łódź spełnia aktualne wymagania PZM i FIM dzięki czemu można na nim organizować turnieje o zasięgu międzynarodowym. Stadion może zmienić się również w arenę zawodów enduro i motocross. Dodatkowo dzięki oświetleniu obiektu (łączne natężenie 1800 luksów) na stadionie można prowadzić bezpośrednie transmisje telewizyjne również w systemie HD. 

Naszym kontrahentom oferujemy wynajęcie: 

 

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz