3 Marca 2018

KSW 42 g. 19.00

Opis wydarzenia

KSW 42

Kolejna Gala przed nami! KSW 42 po prawie pięciu latach przerwy w Łodzi!

2 marca o godz. 18.00 w Atlas Arenie odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

Trzy walki mistrzowskie ozdobią kartę gali KSW 42 w Łodzi. Po prawie pięciu latach KSW wraca do Atlas Areny i zrobi wszystko, żeby kibice nie zapomnieli 3 marca 2018 roku na długo. W drugiej największej hali w Polsce do klatki wejdą Mamed KhalidovAriane Lipski, Mateusz Gamrot i Tomasz Narkun. Oprócz starć o pasy trzech kategorii widzowie zobaczą również kolejny występ najsłynniejszego głosu w polskim MMA, Łukasza Jurkowskiego, oraz byłego czempiona, Karola Bedorfa. W klatce pojawi sie również Michał Materla były mistrz kategorii średniej KSW.

WALKA WIECZORU - ZNAMY JUŻ ZAWODNIKÓW!

W walce wieczoru zaprezentuje się najlepszy polski zawodnik MMA Mamed KhalidovRywalem Khalidova w hitowej walce wieczoru KSW 42 będzie ważący prawie dziesięć kilogramów więcej mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun.

Kolejny pojedynek mistrz kontra mistrz w KSW odbędzie się umówionym limicie wagowym pomiędzy kategoriami średnią i półciężką.

Na KSW 42 w Łodzi pojawią się:

Mamed Khalidov (34-4-2, 13 KO, 17 Sub) walczy dla KSW już ponad 10 lat i żaden rywal nie potrafił znaleźć na niego sposobu

- Ariane Lipski (10-3, 6 KO, 2 Sub), „The Violence Queen” , jest niepokonana od marca 2015 roku. 
- Michał Materla  (25-5, 7 KO, 12 SUB),  były mistrz kategorii średniej KSW, wróci do klatki po udanej walce na KSW 40 w Dublinie.

- Mateusz Gamrot (13-0, 4 KO, 3 Sub), niepokonany w zawodowej karierze, na KSW 42 stanie do czwartej obrony pasa wagi lekkiej. 

- Tomasz Narkun (14-2, 3 KO, 11 Sub) podejdzie z kolei do czwartej obrony tytułu w wadze półciężkiej. 

- Dla Łukasza Jurkowskiego (16-10, 4 KO, 6 Sub) starcie na KSW 42 będzie drugim pojedynkiem, od czasu powrotu po ponad sześciu latach przerwy od MMA. 

- Były mistrz wagi ciężkiej, Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 Sub) wraca do walki po kontuzji i przegranej z Fernando Rodriguesem Jr. na KSW 37: Circus of Pain. Najdłużej panujący mistrz w dziejach kategorii ciężkiej jest gotów, by wejść na drogę, która zaprowadzi go do starcia o utracone trofeum. 

 

Gala KSW pierwszy raz odbyła się w Atlas Arenie we wrześniu 2010 roku. Na KSW 14 z podtytułem „Dzień Sądu” w największej organizacji MMA w Europie debiutował między innymi aktualny mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski, a Mariusz Pudzianowski pokonał Erica „Butterbeana” Escha. Rok później na KSW 17: Zemsta walczyły takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Kilka miesięcy później na KSW 19 ta sama trójka odniosła kolejne istotne zwycięstwa.

Ostatni raz KSW gościło w Łodzi w 2013 roku z galą KSW 24: Starcie Gigantów, na której o pierwszy pas KSW w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula. 3 marca 2018 roku przyjdzie pora na zapisanie kolejnej karty we wspólnej historii KSW i Atlas Areny.

 Bilety dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.ebilet.pl  w cenach:

120 zł, 160 zł,  170 zł, 180 zł, 220 zł, 250 zł.

Oferujemy również możkliwość wynajęcia loży VIP. Szczegóły oferty: sprzedaz@makis.pl

Organizator wydarzenia: Federacja KSW

http://www.konfrontacja.com/index.php#contact

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!