19 Stycznia 2019

Masza i Niedźwiedź-rewia na lodzie

Opis wydarzenia

Informujemy, że sobotnie spektakle „Masza i Niedźwiedź” odbędą się zgodnie z harmonogramem. W trakcie wydarzenia uczcimy minutą ciszy pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Wielkie nadzieje, ogłuszające oklaski, zachwyt dzieci tańczących na widowni i niezapomniane przeżycia ze spotkania z bohaterami ukochanej bajki. Wszystko to miało miejsce podczas tournée po Polsce rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź” w marcu 2018 r. Podczas prawie trzech tygodni ulubiona para bajkowych postaci wystąpiła w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i Warszawie.

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i nie mniej ważne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Wszystko to jest nieodłączną częścią licencjonowanej rewii na lodzie, którą dotychczas obejrzało ponad 160 000 widzów w 9 państwach na całym świecie, w tym nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji. 

Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i dalszych popularnych postaci znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do Polski z początkiem przyszłego roku.  Nie będzie to zbyt daleka podróż. Cała rewia, wszyscy występujący oraz cały zespół wspomagający pochodzą ze Słowacji i Czech.

„Jesteśmy zachwyceni, że znowu będziemy występować w Polsce, gdzie dzięki wielkiej gościnności i dobremu przyjęciu ze strony lokalnych partnerów, czuliśmy się bardzo dobrze. Cieszymy się ze spotkań ze wszystkimi widzami, którzy nam pokazali jaką wspaniałą atmosferę są w stanie stworzyć podczas wystąpień”, powiedział Michal Vernarský, Dyrektor firmy producenckiej Comunique, będącą właścicielem i organizatorem rewii.  

 

MASZA I NIEDŹWIEDŹ BILETY

Ceny:

VIP-210 PLN

Kat.1-134 PLN 

Kat.2-109 PLN

Kat.3 - 75 PLN

 

Bilet VIP:

- wyjątkowe doświadczenie - miejsca blisko lodu, bycie częścią wydarzenia

- interakcja między uczestnikami i wykonawcami

- możliwość zrobienia sobie zdjęcia z postaciami po wydarzeniu

PAKIETY RODZINNE 3+1. KUP 4 BILETY, ZAPŁAĆ JAK ZA 3. CZWARTY BILET GRATIS! 

Spiesz się z zakupem - ilość pakietów ograniczona! Pakiety nie obejmują strefy VIP.

Aby kupić bilety w pakiecie "3+1" należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję "Pakiet 3+1". Wejście z biletem "Pakiet 3+1" wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie.

Dzieci poniżej 2 roku życia - darmowy wstęp na wydarzenie - bez miejsca siedzącego, dziecko przebywa na kolanach u rodzica/opiekuna

Niepełnosprawni na wózku - w sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!