12 Lutego 2019

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators

Opis wydarzenia

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators

Europejska trasa Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators już w lutym i marcu 2019 roku!
METAL MIND PRODUCTIONS Zaprasza
SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators
12.02.2019 – Łódź, Atlas Arena
Timing koncertu: 
Bilety do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl(kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl


Więcej informacji:
http://slashonline.com
https://twitter.com/#!/slash
https://www.facebook.com/Slash
http://www.youtube.com/slash
www.metalmind.com.pl
Nowa płyta „Living The Dream” ukaże się już 21 września nakładem Snakepit/ Roadrunner Records, a ekskluzywna wersja tej płyty dostępna już jest na stronie www.slashonline.com  
Już w lutym i marcu Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie, a pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA. Europejska trasa promować będzie czwarty solowy krążek Slasha, „Living The Dream” i w ramach tego tournée 12 lutego artysta wystąpi również w Polsce!
Bilety na koncert dostępne będą od środy, 19 września, godz.9.00 na stronie www.slashonline.pl, na koncertach pojawi się też support, ale wykonawca ten zostanie dopiero ogłoszony.
Najnowszy album sygnowany nazwą Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators „Living The Dream”  ukaże się już 21 września nakładem własnej wytwórni Slasha, Snakepit Records we współpracy z Roadrunner Records. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty jest utwór „Driving Rain”, a  można go posłuchać tutaj, trailer można zobaczyć tutaj, a cyfrowo utwór można nabyć w tym miejscu.
„Living The Dream” to już czwarta solowa płyta Slasha, a trzecia nagrana w towarzystwie Mylesa Kennedy’ego (wokal), Brenta Fitza (perkusja), Todda Kernsa (bas & wokal) oraz Franka Sidorisa (gitara, wokal). „Living The Dream” można już zamawiać poprzez stronę zespołu w różnych formatach: CD, LP oraz limitowany ekskluzywny zestaw, w skład którego wchodzą: podwójny, żółty vinyl, dwudziestostronnicowa książka w twardej oprawie, ekskluzywny, siedmiocalowy singiel „Driving Rain” z akwafortą na stronie B, zestaw piórek Slasha, standardowa płyta CD i plakat. Wszystkie formaty płyt wraz z limitowaną wersją koszulek oraz bluz z kapturem dostępne są już na stronie www.slashonline.com

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!