13 Października 2019

Wielka Szama na Arenie

Opis wydarzenia

Wielka Szama na Stadionie w Łodzi po raz drugi!

Jesienny weekend pełen smaków! Po raz drugi rusza Wielka Szama na Arenie, która zabierze mieszkańców Łodzi w kulinarną podróż dookoła świata!

Co?  Wielka Szama na Arenie
Kiedy?  12-13.10.2019 r.

O której?  sobota: 12-21, niedziela: 12-20

Gdzie?  Atlas Arena

Nie daj się jesiennej chandrze! U nas wakacyjny klimat trwa w najlepsze. Spędź smakowity weekend na Wielkiej Szamie na Arenie w Łodzi. Już 12 i 13 października szykuje się porządna wyżerka, czyli największy zlot food trucków w Łodzi. Spotykamy się przy Atlas Arenie.


Jesień ponoć nie należy do ulubionych pór roku. Wobec czego wychodzimy Wam naprzeciw. Mieszkańcy Łodzi będą mieli okazję przywołać wspomnienia z lata, wakacyjnych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

12 i 13 października Atlas Arena zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Wielka Szama to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Nie zabraknie pokazów i występów ulicznych artystów. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Arenie w Łodzi. Czekamy na Was 12 i 13 października. W sobotę od godziny 12 do 21 , a w niedzielę od 12 do 20 . Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: LINK

Partnerzy:

Miejska Arena Kultury i Sportu

Browar Amber

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!