13 Maja 2022

2 Cellos

Opis wydarzenia

UWAGA! Wszelkie informacje organizacyjne dot. koncertu pod nr tel.tel: 62 734 62 61

Rozpiska godzinowa*
otwarcie bram - 18:15
występ Matta Simonsa
koncert 2Cellos - godz. 20:00

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmują sami artyści i management)

b4004f1b large

 

Parkingi przy hali
Parking przed halą jest w stanie pomieścić około 300 aut i jest płatny 20 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przed aquaparkiem FALA, wzdłuż al. Unii Lubelskiej (od stadionu do ul. Srebrzyńskiej do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe dla autokarów na al. Unii Lubelskiej (od dworca PKP Łódź-Kaliska do ul. Konstantynowskiej).

Dojazd
Do hali można dojechać komunikacją miejską z różnych kierunków Łodzi. 
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd autobusami i tramwajami:
Autobusy: 6, 52, 65, 86A, 86B, 93, 97A, 97B, 99, N2
Tramwaje: 8, 10B, 10A, 12, 14, 16, 18

Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

Zakup biletów w dniu koncertu
Nie będzie możliwości zakupienia biletów ani w hali Atlas Arena ani na www.biletserwis.pl.

Osoby niepełnosprawne
Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.

Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu zostaną uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.
 Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana przy wejściach 20 oraz 21. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu 2Cellos w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny zostanie zlokalizowany na parterze pomiędzy sektorami U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

Bankomaty
W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena znajdują się bankomaty sieci Santander (Dworzec PKP Łódź-Kaliska), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).

Szatnia
W dniu koncertu będzie czynna szatnia będzie odpłatna - 5 zł. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.

2 Cellos powraca do Polski!

Charyzmatyczny duet wiolonczelistów, mający fanów na całym świecie, powróci na jedyny koncert do Polski. Stjepan Hauser i Luka Sulić zaserwują show z największymi światowymi hitami. To będzie szalony koncert pełen rockowych i popowych brzmień w zaskakujących interpretacjach. 2Cellos wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 13 maja 2022 roku. Bilety w przedsprzedaży dostępne będą 8 września na biletserwis.pl, a dwa dni później trafią do sprzedaży ogólnej.
2Cellos to niezwykły duet chorwackich wiolonczelistów. Stjepan Hauser i Luka Sulić odebrali klasyczne wykształcenie, ale gigantyczny sukces odnieśli w 2011 roku dzięki nagraniu i umieszczeniu na YouTube przeboju Michaela Jacksona „Smooth Criminal”. Od tamtego czasu duet wypracował markę dzięki swojemu dynamicznemu stylowi gry. W ich interpretacjach hity: „The Show Must Go On” czy „Livin’ On A Prayer” brzmią zupełnie inaczej. Liczba wyświetleń wideoklipów 2CELLOS na YouTube sięgnęła już ponad 1,3 miliarda razy, a na platformach streamingowych pobrano ich muzykę już około miliard razy. Zespół ma 5,5 miliona subskrybentów na YouTube i sprzedał ponad milion biletów na swoje koncerty. Również w Polsce duet ma tysiące wielbicieli.
- Na pewno jestem fanem wiolonczeli. Z osobistych powodów mam ogromny sentyment do tego instrumentu. Na pewno jestem fanem Chorwacji. Od lat spędzam tam wakacje. Zatem kiedy pojawia się coś, co łączy obie te moje fascynacje jest oczywiste, że ulegnę temu w dwójnasób. Tym „czymś” jest właśnie duet 2Cellos. Ich koncertu na pewno nie odpuszczę…  
 – mówi Paweł Pawlik, dyrektor programowy RMF Classic.
Obu wiolonczelistów łączy solidne klasyczne wykształcenie i miłość do muzyki, ale temperamenty mają całkowicie różne. „Gdybyśmy byli tacy sami – byłoby straszne” – przyznaje Luka Sulić. Mówienie w ich przypadku, że są jak ogień i woda ma głęboki sens.
Stjepan Hauser – bezdyskusyjny numer jeden na scenie, wulkan energii i charyzmatyczna osobowość. A do tego zabójczo przystojny i uwodzicielski. Doskonale wie, jakie niesamowite wrażenie robi na kobietach. Rozkochał w sobie miliony fanek, którym wciąż prezentuje na Instagramie nie tylko nowe interpretacje znanych przebojów... Luka Sulić z kolei to nieodłączny partner szaleństw Hausera. Nie skacze, nie tarza się po podłodze z wiolonczelą na scenie jak jego partner. Stateczny, skupiony, poważny. Często to on prowadzi melodię i kontroluje rozwój sytuacji. Bez niego nie byłoby 2Cellos. Razem tworzą prawdziwą mieszkankę wybuchową i są najlepszym duetem wiolonczelistów na świecie.
2Cellos wyniosło wiolonczelę na niewyobrażalne wyżyny, ponieważ charakterystyczny styl duetu, przełamuje granice między gatunkami. Muzykom nieobca jest tak samo klasyka, jak i tematy filmowe, a także pop i rock. Znani z niesamowicie elektryzujących występów na żywo, wyprzedali koncerty na całym świecie w historycznych miejscach, w tym w nowojorskim Radio City Music Hall, londyńskim Royal Albert Hall i Sydney Opera House. Duet występował u boku wielkich muzycznych gwiazd: Stevena Tylera, Andrei Bocellego, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age i George'a Michaela. Do tego został wybrany przez Sir Eltona Johna do występu zarówno jako support, jak i część zespołu koncertowego kultowego piosenkarza. 2Cellos świętuje w tym roku 10. rocznicę i ciężko pracuje, aby nadal docierać do nowych odbiorców swojej niesamowitej twórczości.
- 2Cellos to inna muzyczna rzeczywistość. To nie tylko międzynarodowa sensacja składająca się z dwóch wspaniale wyszkolonych wiolonczelistów, którzy kiedyś rywalizowali ze sobą w klasycznych konkursach muzycznych. Stjepan i Luka tworzą dzisiaj duet doskonały. Ich koncerty są przepełnione energią i przebojami, które wszyscy znają. Przygotowywane przez nich aranżacje wielkich hitów na wiolonczele zawsze mają w sobie coś nowego i świeżego. Ich występy z całą pewnością są godne polecenia – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert w 2022 roku. 
Wcześniej, bo już 17 września na rynku ukaże się płyta duetu „Dedicated”, na której znajdą się największe pop-rockowe hity m.in. z repertuaru Billie Eilish, Lady Gaga, One Republic, Eda Sheerana i Justina Biebera, a także Bon Jovi, Guns N’Roses i Aerosmith.
Jedyny polski koncert 2Cellos odbędzie się 13 maja 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety w przedsprzedaży dostępne będą 8 września o godzinie 10:00 wyłącznie dla klientów Bilet Serwis. Aby móc otrzymać e-maila ze specjalnym linkiem do przedsprzedaży, należy się zarejestrować na stronie www.biletserwis.pl i wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 10 września o godzinie 10:00 i będą dostępne wyłącznie na www.biletserwis.pl. Razem z biletem na koncert będzie możliwość zamówienia najnowszej płyty 2Cellos, której premierę zaplanowano na 17 września.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz