29 Października 2023

50 CENT

Opis wydarzenia

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 11 maja o godz. 10:00

Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 12 maja o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Dzisiaj, zdobywca nagród EMMY® i GRAMMY®, Curtis "50 Cent" Jackson, ogłosił, że wyruszy w światową trasę koncertową, aby uczcić 20. rocznicę swojego debiutanckiego albumu, “Get Rich or Die Tryin'”. Wyprodukowana przez Live Nation i zaprezentowana przez Sire Spirits, The Final Lap Tour obejmie Amerykę Północną i Europę, w tym Toronto, Brooklyn, Atlantę, Houston, Amsterdam, Oslo, Paryż i wiele innych. Dodatkowe koncerty zostaną ogłoszone wkrótce.

W ramach trasy The Final Lap Tour ikona rapu wykona dziesiątki hitów, które na przestrzeni lat zdobywały szczyty list przebojów i uznanie wśród fanów. Na trasie nie zabraknie również utworów, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci. Dodatkowo, trasę wspierać będzie wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, na wszystkich koncertach na trasie, a także Jeremih na wszystkich koncertach w Ameryce Północnej.

Amerykańska część trasy rozpocznie się w piątek 21 lipca w Maverik Center w Salt Lake City, UT, a europejska część - w czwartek 28 września w Ziggo Dome w Amsterdamie. Dodatkowe koncerty w Australii, Nowej Zelandii, Azji i Europie zostaną ogłoszone wkrótce.

Marki wchodzące w skład Sire Spirits Curtisa "50 Cent" Jacksona, Branson Cognac i Le Chemin du Roi Champagne, będą dostępne podczas trasy koncertowej i wybranych koncertów Live Nation.1 Ta relacja wiąże się z zaangażowaniem Live Nation w różnorodność i wspieranie marek należących do osób czarnoskórych, którą jest Sire Spirits.Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swoich czasów, 50 Cent zdobył sławę dzięki swojemu bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi “Get Rich or Die Tryin'”. Od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał najbardziej prestiżowe wyróżnienia. Jackson wykorzystał swoją popularność do osiągnięcia niezrównanego sukcesu jako przedsiębiorca, aktor, reżyser i producent wykonawczy. Od “Get Rich or Die Tryin'” będącego jednym z najszybciej sprzedających się albumów w historii do podpisania jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu - sprzedając Vitaminwater, Jackson nadal bije rekordy. Obecnie posiada rekord dla najwyżej ocenianej premiery serialu w telewizji Starz dzięki "Power Book II: Ghost". 

Bilety: Bilety będą dostępne w sprzedaży ogólnej w piątek, 12 maja o 10:00 rano czasu lokalnego na stronie www.LiveNation.pl oraz www.50Cent.com

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz