07 Kwietnia 2024

Akademia Pana Kleksa

Opis wydarzenia

Filmowe i muzyczne gwiazdy na scenie, łowcy talentów na widowni – już 24 marca startuje Akademia Pana Kleksa na żywo. Takiego widowiska jeszcze nie było!

Tylko tygodnie zostały już do premiery spektaklu muzycznego Akademia Pana Kleksa na żywo, który odwiedzi siedem polskich miast. Poza wcześniej ogłoszoną obsadą z filmu, w pełnym magii i efektów specjalnych widowisku pojawi się kolejna młoda gwiazda. Pierwsze wydarzenie jest już wyprzedane, na kolejne kończą się miejsca.

Z kinowego ekranu do największych hal widowiskowych w Polsce – Akademia Pana Kleksa na żywo to spektakl muzyczny, w którym bohaterowie kultowej książki Jana Brzechwy i jej najnowszej, filmowej adaptacji przeżyją przygody, jakich wcześniej nie widzieliśmy. Filmowe i muzyczne gwiazdy, znane z kinowego hitu w reżyserii Macieja Kawulskiego, zaproszą widzów do udziału w porywającej bajce na żywo – pełnej muzyki, gry aktorskiej, magii i efektów specjalnych.

Zobacz młode gwiazdy i wielkie talenty na żywo

W Akademii Pana Kleksa na żywo zobaczymy popularnych aktorów i nowe gwiazdy kina: Antoninę Litwiniak – Adę Niezgódkę, Sebastiana Stankiewicza (Ptak Mateusz), Daniela Walaska (Książę Vincent), Konrada Repińskiego (Albert) oraz Janę Jachimek (Serdel). W obsadzie widowiska są także młode, muzyczne talenty – znani z towarzyszącej premierze „Akademii Pana Kleksa” piosenki „Do gwiazd” Carla Fernandes i Oskar Cyms oraz śpiewająca razem z Panem Kleksem utwór „Inny świat”, jedna z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia, Zuza Jabłońska. Finalistka pierwszej polskiej edycji talent show The Voice Kids.

Pokaż się z bajkowej strony i... zagraj w kolejnym filmie!

Aktorom i wokalistom na scenie towarzyszyć będzie wyjątkowa i zapierająca dech oprawa wizualna. Akademii Pana Kleksa na żywo to Muzyczna Szkoła Wyobraźni, zrealizowana w pobudzającej zmysły i zachęcającej do kreatywnej zabawy formule. Spektakl jest połączeniem świata filmu, muzyki, magii i edukacji, przygotowany ze szczególną myślą o rodzinach i najmłodszych widzach na widowni. Oni także, uczestnicząc w spektaklach na żywo, mają szansę wystąpić w trzeciej części filmu „Akademia Pana Kleksa”. Podczas wydarzeń w siedmiu największych halach w Polsce, łowcy talentów i ekipa filmowa szukać będą nowych aktorów i przyszłych gwiazd. Każdy, kto zwróci na siebie ich uwagę – czy to bajkowym strojem, tańcem czy innymi umiejętności nawiązującymi do najnowszej, filmowej części „Akademii Pana Kleksa” – może otrzymać zaproszenie na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu.

Wyjątkowa okazja do zabawy dla całych rodzin i szkół

Widowiskowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii to magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach, zwłaszcza dziecięcej wyobraźni. Widzowie mają okazję do rozwijania własnych umiejętności oraz nauki tolerancji i otwartości na świat, co szczególnie powinno zainteresować rodziców oraz nauczycieli i wychowawców.

Specjalnie z myślą o nich, organizatorzy przygotowali specjalne pakiety, które pozwalają na zakup biletów w niższych cenach. W sprzedaży nie ma już wejściówek na jeden ze spektakli w Warszawie, który został wyprzedany, pozostałe cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego dostępne bilety i wszystkie szczegóły dotyczące pakietów warto sprawdzić na stronie bileterii: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.kleksnazywo.pl.

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz