31 Maja 2019

Andre Rieu

Opis wydarzenia

Światowa gwiazda André Rieu jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych na całym świecie muzyków naszych czasów. Uznawany za nowoczesnego "Króla Walca" od Meksyku po Australię, André Rieu występuje rocznie przed widownią liczącą 600 000, prześciga tym samym takie gwiazdy jak Bruno Mars, AC/DC czy Rihanna. André Rieu 31 maja 2019 r. w Atlas Arenie w Łodzi wraz ze swoim wspaniałym show w ramach światowej trasy koncertowej 2019. Wydarzenia będą miały miejsce zaraz po Dniu Matki.

“Muzyka, a szczególnie walc to bardzo ważna część mojego życia", mówi André Rieu. "Jeśli muzyka dotknie mojego serca, dotknie również Twojego. Ta wspaniała muzyka pozwala mi wnieść radość życia i humor do świata. Wszystko jest dozwolone na moich koncertach: śmiech, płacz, taniec, śpiew. Emocje są sekretem mojego sukcesu.”

Koncerty André Rieu to fajerwerki emocji. Na około 100 koncertach w roku Rieu zapewnia doskonałą rozrywkę ze znanymi na całym świecie, romantycznymi i uduchowionymi melodiami oraz licznymi niespodziankami, humorem i światowej klasy solistami. Wraz z 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, charyzmatyczny Holender podróżuje po całym świecie od ponad 30 lat. 

Bilety w cenie od 280 zł dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.eventim.pl

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz