Architects wracają do Polski w towarzystwie Spiritbox i Loathe

Opis wydarzenia

Architects wystąpili na Letniej Scenie klubu Progresja zaledwie kilka tygodni temu, a my nadal wspominamy ten wieczór z wypiekami na twarzy!

Nasze oczekiwanie na powrót grupy i ich niesamowite show nie będzie na szczęście długie! Architects powrócą do Polski już 3 lutego 2023 roku i wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie, a u ich boku zagrają topowe, młode gwiazdy alt-metalu ze Spiritbox i metalcore'owcy z Loathe.

Bilety na koncert będą dostępne od 24 sierpnia (10:00) w Knock Out Music Store oraz w sieci eBilet!
ARCHITECTS (Wielka Brytania) metalcore:

Rzadko się zdarza, by zespół w ciągu niespełna roku spotkał się z tak przytłaczającym odbiorem, że z rozmiarów klubowych przeskakuje do halowych. I wiecie co? Architects ta sztuka się udała. Brytyjscy rewolucjoniści metalcore'u zaprezentują w Łodzi przeboje z "The Classic Symptom of a Broken Spirit", o której w core'owym światku (i nie tylko) mówili chyba wszyscy. Ten album wzbudził mnóstwo kontrowersji, ale i ekstatycznych opinii, a właśnie w taki sposób można wejść na szczyt. Architects są niego coraz bliżej. Zdziwieni? Niepotrzebnie. Mając na podorędziu takie hity i tak brawurowe podejście do tworzenia sami skazali się na sukces.

https://www.facebook.com/architectsuk
https://youtu.be/t9mA1iLE-UY
https://instagram.com/architects

SPIRITBOX (Kanada) alt-metal, metalcore:

Jeśli w ciągu niespełna paru lat od założenia zespołu jesteś na kartach wszystkich metalowych mediów i jeździsz w trasy choćby z Ghost, coś musi w tobie być. Spiritbox rozwijają się w zastraszającym tempie, a końca tego rozwoju nie widać. Czerpią z prog metalu czy nawet post-hardcore'u i metalcore'u, a ich główną siłą pozostaje alt-metalowa przebojowość rodem ze wczesnych lat dwutysięcznych. Wszystkim dowodzi Courtney LaPlante, która dźwiga cały ten sztafaż potężnym głosem oraz równie imponującą charyzmą i mamy komplet.

https://www.facebook.com/Spiritboxofficial
https://youtu.be/Wpl28kp5WVA
https://instagram.com/spiritboxmusic

LOATHE (Wielka Brytania) metalcore, shoegaze, alt-metal:

Różnorodność ponad wszystko - tak można by opisać muzykę Loathe, w której znajdziecie wszystko. Brytyjska załoga nie gryzie się w język i nie tonuje własnych ambicji. Metalcore'ową tkankę uzupełniają wpływami od shoegaze'u aż po repetytywne drony i w każdej z tych konwencji sprawdzają się wzorowo, jak na zawodowców przystało.

https://www.facebook.com/loatheasone
https://youtu.be/MSUGmeWqbCY
https://instagram.com/loatheasone

Zagrają:
ARCHITECTS (Wielka Brytania) metalcore
+
Spiritbox (Kanada) alt-metal, metalcore
Loathe (Wielka Brytania) metalcore, shoegaze, alt-metal

Kiedy: 3 lutego (sobota) 2024
Gdzie: Łódź @ Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: 189-249 zł – przedsprzedaż, 210-270 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert trafią do otwartej sprzedaży już 24 sierpnia o 10:00 na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz