09 Grudnia 2023

FAME: REBORN

Opis wydarzenia

O wydarzeniu

ŁÓDŹ, WRACAMY DO WAS! Przed Wami wyjątkowa edycja FAME, podczas której pokażemy, jak powinien wyglądać prawdziwy powrót i odrodzenie freak fightów! ? Już 9 grudnia od 19:30, oglądajcie NA ŻYWO w Łódzkiej Atlas Arenie wyjątkową edycję - FAME: REBORN!

Media Day FAME: REBORN
Wstęp na konferencję tylko dla osób, które ukończyły 16 rok życia.
Limit poboru wejściówek na użytkownika: 4 sztuki

Wszystkie wejściówki są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na konferencję, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

FAME: REBORN - ZAWODNICY

W walce wieczoru gali FAME: REBORN rozpocznie się prawdziwy pojedynek freak-fight! W oktagonie zmierzą się doświadczony druid - Sylwester Wardęga, oraz najpopularniejszy wśród freakowej społeczności aktor - Sebastian Fabijański. Walka zostanie rozegrana w formule boksu z wykorzystaniem małych rękawic. Sylwester powraca do rywalizacji po długiej przerwie, gdyż jego ostatni pojedynek miał miejsce ponad dwa lata temu - wówczas jego przeciwnikiem był YouTuber, Danny Ferreri. Czy nowy oponent będzie w stanie sprostać ciosom potężnego druida? Sebastian Fabijański przegrał swój ostatni pojedynek na gali FAME 19, podczas którego w mniej niż minutę znalazł się na deskach oktagonu. Przyszedł czas, by swoje umiejętności udowodnił w starciu z Wardęgą.

W drugim głównym wydarzeniu wieczoru, Patryk „Bandura” Bandurski, jeden z założycieli kanału „Bungee”, stanie do walki z Piotrem Szeligą. Chłopaki, którzy wcześniej wspólnie rywalizowali w grze Counter Strike, teraz zmierzą się w oktagonie FAME. Biorąc pod uwagę charakter i temperament obydwu zawodników, możemy spodziewać się niezwykle intensywnego starcia – już od pierwszych sekund pojedynku.
Zapowiada się naprawdę niezłe widowisko!

Pierwszy raz na freakowej scenie stanie polski, utytułowany bokser Maciej „Striczu” Sulęcki, który w 2019 roku zdobył wakujący pas międzynarodowego mistrz WBO w wadze średniej. Zmierzy się on z Normanem „Storminem” Parke, czyli byłym zawodnikiem największej federacji mieszanych sztuk walki na świecie - UFC. Tego jeszcze nie było! Panowie stoczą pojedynek w mieszanej formule boks / K-1 w małych rękawicach na dystansie pięciu rund. Żaden z nich nie cofnie się nawet o krok!

Do klatki wraca również Kornel „Koro” Regel, który tym razem nie zmierzy się w bitwie freestylowej, a w prawdziwej walce przeciwko weteranowi oktagonu FAME - Amadeuszowi „Ferrariemu” Roślikowi. To mieszanka wybuchowa, która zagwarantuje na Konferencji (i nie tylko) potężną dawkę emocji.

ŁAAAAAAAAAA! Potężny Daro Lew stoczy kolejny pojedynek! Jego przeciwnikiem będzie Norbert „Dis” Gierczak, który zadebiutuje w federacji FAME! Norbert swoją walkę stoczy rok po swojej poprzedniej wygranej. Wygrana Disa, była niespodziewana dla fanów poprzedniej walki. Czy tym razem Norbert również zaskoczy?

Uznany w K-1 Dominik „Japoński Drwal” Zadora odbędzie swój drugi pojedynek w oktagonie FAME. Zmierzy się on z Michałem „Wampirem” Pasternakiem w formule bokserskiej, w małych rękawicach. Jak poradzi sobie dwójka tak doświadczonych zawodników w jednej klatce? Jedno jest pewne - szykujcie się na kanonadę potężnych ciosów!

Jak FAME to i wielkie konflikty – obelgi i wielokrotne podszczypywanie. To nie mogło skończyć się bez konsekwencji… Debiutantka Natalia „Navcia” Korgol zmierzy się z Elizabeth „Lizi” Anorue. Te dwie charakterne dziewczyny dadzą upust swoim negatywnym emocjom i pokażą, na co je stać w klatce - nic “nie grzeje” widzów tak, jak realny konflikt między zawodniczkami, którego zwieńczeniem jest walka.

Natan Marcoń zmierzy się tym razem z debiutantem: Jakubem „Maślaną” Maślanką, który swoją rozpoznawalność zawdzięcza TikTokowym filmom, osadzonym w klimacie siłowni i świetnej sylwetki! Natan, czyżbyś nie prowadził podobnego kontentu? Od ich walki w K-1, w małych rękawicach możecie oczekiwać naprawdę mocnych wymian!

”Widzę - mój hejter, obraża mnie? Biorę! Ja się nikogo nie boję!” – tak Adrian „Polak” Polański skomentował swój nadchodzący pojedynek ze znanym Twitterowym twórcą - Grzegorzem „Gregiem” Gancewskim! To pojedynek, który narodził się w mediach społecznościowych i przeniósł się do klatki! Nie jest to walka tylko o zwycięstwo w klatce, to starcie osobowości, pomiędzy którymi panuje napięcie i rywalizacja. Czy Adrian Polak utwierdzi swoją pozycję doświadczonego zawodnika, czy może Greg zaskoczy społeczność Twittera i zdobędzie swoją chwilę chwały?

Kartę walk otworzą dwa starcia, które stanowić będą wstęp do wyjątkowej gali FAME: REBORN. Rozpoczniemy wieczór widowiskowym pojedynkiem, który zapowiada się na bardzo krwawe starcie!

W walce otwierającej galę FAME: REBORN zobaczymy rozbawiającego kibiców Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego, który zmierzy się z Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. Walka ta to rywalizacja ogromnie doświadczonych fighterów, odbywająca się w formule K-1, a w dodatku w małych rękawicach. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego otwarcia gali. Pytanie, które nurtuje wszystkich: Kto wyjdzie zwycięsko z tego epickiego starcia różnych stylów i osobowości?

”Twoja działalność z internecie jeszcze się nie zaczęła, a już się skończyła” – tak o swojej przeciwniczce, Weronice Malinowskiej, mówi Iga Kozińska. Dziewczyny znane z kontrowersyjnego odcinka GOATS, w którym doszło do konfliktu podczas jednej z konkurencji. Między zawodniczkami czuć napiętą atmosferę! Dziewczyny rwały sobie włosy z głów i z pewnością nie pałają do siebie sympatią. Co zrobią w prawdziwym oktagonie FAME i jak rozwinie się ich konflikt?

Karta walk FAME: REBORN

Main Event:
11. Sebastian Fabijański vs Sylwester Wardęga / Boks, małe rękawice

Co-main events:
10. Piotr Szeliga vs Patryk “Bandura” Bandurski / Boks, małe rękawice
***
9. Maciej „Striczu” Sulęcki vs Norman „Stormin” Parke / BOKS / K-1, małe rękawice
8. Kornel „Koro” Regel vs Amadeusz „Ferrari” Roślik / MMA
7. Norbert „Dis” Gierczak” vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk / MMA
6. Dominik „Japoński Drwal” Zadora vs Michał “Wampir” Pasternak / BOKS, małe rękawice
5. Natalia „Navcia” Korgol vs Elizabeth „Lizi” Anorue / K-1, małe rękawice
4. Grzegorz „Greg” Gancewski vs Adrian „Polak” Polański / MMA
3. Jakub „Maślana” Maślanka vs Natan „Bóg Estetyki” Marcoń / K-1, małe rękawice

Karta wstępna:
2. Iga Kozińska vs Weronika Malinowska / K-1, małe rękawice
1. Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek, K-1, małe rękawice

​​FAME: REBORN bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Zmiana danych możliwa jest wielokrotnie, koszt to 30 zł.

Pakiet VIP:
W skład pakietu VIP wchodzi: wcześniejsze, dedykowane wejście, dostęp do strefy VIP oraz cateringu.

Ograniczenia wiekowe
Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz