Hauser

Opis wydarzenia

ZAREZERWUJ MIEJSCE - PARKING P4-P5

Wiolonczelista o duszy rockmana zagra w Atlas Arenie

wjazd na koncert HAUSERWirtuoz łączący muzykę klasyczną z coverami najlepszych rockowych kawałków, rusza w swoją drugą solową trasę koncertową. Utalentowany i charyzmatyczny muzyk, wystąpi w Łodzi w wakacje przyszłego roku.

Po niezwykle udanych tegorocznych koncertach, HAUSER ponownie oczaruje swoich polskich fanów. Artysta postanowił, że 21 lipca 2024 r. wystąpi z koncertem w łódzkiej Atlas Arenie. HAUSER jest wirtuozem wiolonczeli. Umiejętność gry na tym instrumencie wyniósł na niespotykane dotąd wyżyny. Nie ma na świecie drugiego wykształconego klasycznie muzyka, który z wiolonczelą robi takie cuda jak on. W swojej grze potrafi być uwodzicielski i niegrzeczny, ale także romantyczny i czuły. Raz siedzi spokojnie na krześle i zatopiony w muzyce rozkoszuje się dźwiękami czy to wykonując temat przewodni z „Titanica” czy sentymentalną melodię „Caruso”. Ale za chwilę już biega po całej scenie, rzuca się na nią i nie odrywając pleców od podłogi gra „Highway to Hell” AC/DC.

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników platformy Bilet Serwis już 29 listopada o godzinie 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się następnego dnia na www.biletserwis.pl

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz