Havasi

Opis wydarzenia

Po niezwykle udanych koncertach w londyńskiej The Royal Albert Hall, na Mercedes-Benz Arena Berlin i w nowojorskiej Carnegie Hall, HAVASI powraca do Polski w 2023 roku ze spektakularnym, nowym symfonicznym show w łódzkiej Atlas Arenie, 26 listopada. Bilety dostępne są wyłącznie na stronie https://www.eventim.pl/event/barracuda-music-gmbh-presents-havasi-symphonic-concert-show-atlas-arena-17020302/?affiliate=APL

 

Program koncertu to w 100% oryginalne utwory jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych współczesnych młodych kompozytorów – HAVASI. Jego innowacyjna muzyka nie przypomina niczego, co słyszeliście wcześniej; jest świeża, pełna pasji i jednocześnie zabawna.

Niesamowita muzyczna podróż. Zupełnie nowe doświadczenie

HAVASI Symphonic to muzyczny spektakl, którego trzeba doświadczyć, by zrozumieć, czym jest. W tym całkowicie autorskim programie na jednej scenie zgromadzono fortepian solo, pełną orkiestrę symfoniczną, zespół rockowy i solistów world music. Artyści zabierają publiczność w porywającą podróż, podczas której przedstawiają różnorodne sceny muzyczne. W każdej z nich odkrywają różne emocje i nastroje, a wszystko to wzbogacone jest o najnowsze technologie w zakresie dźwięku, sceny i oświetlenia.

Niezrównany wirtuoz fortepianu

HAVASI – absolwent Akademii Muzycznej im. Franciszka Liszta w Budapeszcie, wirtuoz fortepianu wykształcony w muzyce klasycznej – jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i ekscytujących młodych artystów, porywającym publiczność i wypełniającym hale widowiskowe i stadiony na całym świecie.

Spektakle wyprzedane wszędzie na świecie

Bilety na koncerty HAVASI-ego zostały wyprzedane na całym świecie, sprzedano ponad 500 000 biletów. W całości wyprzedane zostały bilety do m.in. Wembley Arena w Londynie, Carnegie Hall w Nowym Jorku, Mercedes-Benz Arena w Berlinie, The Orchard Hall w Tokio, Opery w Sydney.

To nie tylko wykonawca, ale też kompozytor

Większość innych artystów w gatunku współczesnej muzyki klasycznej po prostu wykonuje lub interpretuje cudzą muzykę, natomiast HAVASI gra tylko swoje własne, oryginalne dzieła – każdy utwór, który słyszy publiczność, jest w pełni osobistym dziełem utkanym w głębi serca i duszy artysty. Oglądanie kompozytora wykonującego na żywo swoją własną muzykę tworzy rzadko spotykaną, niesamowitą, wręcz magiczną więź między publicznością a artystą.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz