Jacob Collier

Opis wydarzenia

KUP BILET - eBilet

KUP BILET - ticketmaster

JACOB COLLIER OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ PO WIELKIEJ BRYTANII I EUROPIE
DJESSE VOL. 4 WORLD TOUR 2024

Pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista i producent ogłasza swoją największą jak dotąd europejską trasę koncertową, podczas której wystąpi w kultowych miejscach takich jak: The O2 w Londynie, WizInk Center w Madrycie, 20 innych miastach na całym kontynencie oraz, co najważniejsze 14 listopada 2024r. w łódzkiej Atlas Arenie.
 
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 1 grudnia o godzinie 10:00 na JacobCollier.com/Tour

Pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista i producent, Jacob Collier ogłosił swoją największą jak dotąd europejską trasę koncertową. Następnej jesieni, po wydaniu jego długo wyczekiwanego (już nominowanego do nagrody Grammy) albumu “Djesse Vol. 4” (29 lutego - Hajanga / Decca / Interscope) Collier i jego znakomity zespół przemierzą kontynent podczas 22-dniowej trasy wyprodukowanej przez Live Nation.

Ogłoszenie następuje po wydaniu nowego singla Colliera „Witness Me” z udziałem kanadyjskiego piosenkarza i autora tekstów Shawna Mendesa, brytyjskiego tytana rapu Stormzy'ego i 19-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, legendy muzyki gospel - Kirka Franklina, którzy stworzyli rozgrzewającą serce odę o potędze empatii. Utwór został okrzyknięty w tygodniowym notowaniu przez BBC Radio 1 jako „The World’s Hottest Record”. Specjalna wizualizacja, którą można zobaczyć TUTAJ zawiera ekskluzywne materiały zza kulis oficjalnego teledysku, który ukaże się 28 listopada.

„Witness Me” to już czwarte spojrzenie na kolejną odsłonę projektu Colliera, składającego się z czterech albumów “DJESSE”, który obok wydanych wcześniej singli „Little Blue (feat. Brandi Carlile)”, „Wherever I Go (feat. Lawrence i Michael McDonald)”, „WELLLL” i nominowany do nagrody Grammy „Never Gonna Be Alone (feat. Lizzy McAlpine & John Mayer)”, daje nam przedsmak niezwykłej głębi nadchodzącego albumu.

Podczas pracy nad ”Djesse”, Collier zaczął przekształcać swoją publiczność koncertową w improwizowane chóry. Dyrygując tłumami na całym świecie, od rockowych klubów po Lincoln Center (Nowy Jork), a nawet na festiwalach takich jak: Bonnaroo i Glastonbury, rzesze zgromadzonych fanów zjednoczyły się, pogłębiając jego przewodnie przekonanie, że każdy na tym świecie ma głos i jest muzykiem. Po nagraniu każdego z ponad 90 chórów, ponad 150 000 głosów z całego świata odegrało kluczową rolę w historii i tworzeniu “Djesse Vol. 4”.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 1 grudnia o godzinie 10:00 na jacobcollier.com/tour.

VIP: DJESSE VOL. 4 Europe & UK Tour zawiera również pakiety VIP, dzięki którym wrażenia fanów z koncertów wzniosą się na wyższy poziom. Po więcej informacji zapraszamy na jacobcollier.com/tour.

Tylko w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, relacje z udziałem chóru Colliera uzyskały setki milionów wyświetleń. Artysta został pierwszym mężczyzną, który pojawił się w roli „Vogue Darling”; znalazł się na okładce lipcowego magazynu Rolling Stone w Wielkiej Brytanii, a także był współautorem albumu „This Is What I Mean” Stormzy’ego. Współpracował także z Coldplay, występując z nimi w wydaniu Saturday Night Live jako główny gość ich występów na stadionie Wembley zeszłego lata w Londynie oraz na ich albumie “Music of the Spheres”. Ma także swój udział w tworzeniu największych hitów, w tym „Good Days” SZA, piosenek Lizzy McAlpine i Kehlani, wypuścił sygnowaną linię Crocs, a niedawno zagrał także swój największy w dotychczasowej karierze koncert w Hollywood Bowl, który przyciągnął 17 000 widzów.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz