03 Czerwca 2022

KISS

Opis wydarzenia

HARMONOGRAM:

  • 18:45 - Otwarcie bram Early Entrance
  • 19:15 - Otwarcie bram
  • 20:00 - 1One
  • 21:00 - KISS

DO HALI DOSTANIECIE SIĘ WEJŚCIAMI:
nr 16 - bilety Early Entrance
nr 5 - loże VIP
nr 1, 3, 12, 14 i 25 - trybuny
nr 20 i 21 - płyta

WIĘCEJ INFORMACJI:

  • strona internetowa: www.prestigemjm.com

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • tel.: +48 62 734 62 61

  

KISS zagra w 2022 roku w Łodzi!

KISS - gwiazda rockowych scen, znana z niezwykle żywiołowych i zaskakujących koncertów - wystąpi 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie. Trasa END OF THE ROAD zapowiadana jest jako ostatnia w karierze muzyków, zatem szansa zobaczenia ich w Polsce może się już nie powtórzyć. Bilety w sprzedaży na www.biletserwis.pl.

Koncert został przełożony z 12 czerwca 2021 roku.  Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.

REGULAMIN WYDARZENIA

Po epickiej i dobrze udokumentowanej, blisko 50-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku. Zespół wyprzedał bilety na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu!

Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia związane z pandemią koronawirusa, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych dat koncertów zaplanowanych najpierw na 2020, a następnie na 2021 rok. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2022 rok.

Paul Stanley: - Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

Gene Simmons: - Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

Dla największych miłośników zespołu w sprzedaży pozostają specjalne pakiety VIP. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage’u. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.kissonline.com.

Zespół KISS jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii.

- Wszystko to, co zbudowaliśmy i wszystko to, co podbiliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nigdy nie mogłoby się wydarzyć bez milionów ludzi na całym świecie, którzy przez te lata zapełniali kluby, areny i stadiony. Będzie to ostateczne świętowanie dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nas jeszcze nie spotkali. KISS Army - pożegnamy się z wami na naszej ostatniej trasie z naszym największym jak dotąd koncertem – zapowiadają członkowie zespołu KISS mówiąc trasie „End Of the Road”.

Polski przystanek światowego tournée pożegnalnego zaplanowano na 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety do nabycia na biletserwis.pl

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz