03 Października 2020

Koncert Muzyki Filmowej - koncert przełożony

Opis wydarzenia

UWAGA: Nowy termin koncertu w ATLAS ARENIE : 9/10/2021 r.

 

Szanowni Widzowie Koncertów Filmowych,

Kultura została zamrożona jako pierwsza z powodu ogłoszenia w Polsce stanu epidemii. W ostatnich tygodniach restrykcje dotyczące działalności różnych branż zostały już w większości zniesione, więc z nadzieją wyczekujemy powrotu wydarzeń muzycznych.

Ze względu na powstały kilkumiesięczny przestój w pracach organizacyjnych nad przygotowaniem tegorocznych koncertów konieczne stało się zmodyfikowanie kalendarza wydarzeń. Poniżej znajdą Państwo uaktualnione terminy koncertów.

Ze względów organizacyjnych konieczne stało się przeniesienie koncertów z kompozycjami Hansa Zimmera zaplanowanych na jesień i zimę 2020 na nowe terminy w 2021 roku.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na nowe terminy. W przypadku chęci zwrotu biletów uprzejmie prosimy o zgłoszenia rezygnacji w miejscu zakupu do dnia 31.08.2020 roku. Zwroty pieniędzy zgodnie z art. 15zp. 1. Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. Dz. U. 2020 poz. 568, realizowane będą w przeciągu 180 dni od daty ogłoszenia nowych terminów koncertów.

Wszystkim Państwu, którzy zdecydują się zachować zakupione bilety ogromnie dziękujemy - wspierają Państwo istnienie ważnej gałęzi twórczości widowisk artystycznych i umożliwiają zachowanie miejsc pracy kilkuset osób: muzyków, filmowców i ekip produkcyjnych oraz udział Polski w upowszechnianiu światowego dziedzictwa współczesnej kultury.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / +48 793 13 10 33.

Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem i artystami już wkrótce będziemy mogli spotkać się na wielkoformatowych spektaklach z najlepszą muzyką z niezapomnianych kinowych hitów.

Zespół Trinity

Więcej informacji o wydarzeniu na: www.KoncertFilmowy.pl

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz