Lenny Kravitz

Opis wydarzenia

ZAREZERWUJ MIEJSCE - PARKING P4-P5

KUP BILET - eBilet

KUP BILET - ticketmaster

Lenny Kravitz zagra w lipcu w Łodzi

wjazd na koncert Lenny KravitzJeden z najważniejszych artystów rockowych przyjeżdża w wakacje 2024 roku do Łodzi. 23 lipca Lenny Kravitz, rozgrzeje do czerwoności, publiczność zgromadzoną w łódzkiej Atlas Arenie.

Lenny Kravitz ogłasza zbliżającą się trasę - BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024, artysta w ramach tej trasy wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 23 lipca 2024 roku.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12-ego studyjnego albumu Lenny'ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Supportem na koncercie będzie Devon Ross! Po wydaniu EP „Oxford Gardens” w tym roku, Devon Ross została doceniona przez Spin Magazine i Guitar World Magazine za jej unikalny głos i mistrzowskie wykonanie post-punku z lat 70. na ukochanej gitarze Fender Mustang. Devon Ross przywołuje wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku, ale z jej własnym, wyraźnie nowoczesnym akcentem.

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz