26 Września 2020

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy w dniach 26-27 września na Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz imprezy współtowarzyszące –Targi Budowa Domu oraz Targi Home Design.

Spodziewamy się około 300 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośrednicy kredytowi oraz eksperci branży. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób dzielnicach Łodzi i jej okolicach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.lodzkietargi.pl i pobrania bezpłatnego e-biletu uprawniającego do wejścia na targi 2 osoby dorosłe + dzieci.

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota 10:00 – 17:00
Niedziela 10:00 – 16:00

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz