08 Czerwca 2019

Naczepomania 2019

Opis wydarzenia

Naczepomania to największa wystawa naczep ciężarowych w Polsce. Trzecia edycja wydarzenia zaplanowana została na 8 czerwca 2019 r. na terenie parkingu Atlas Areny w Łodzi.
Lokalizacja w centralnej Polsce nie jest przypadkowa, gdyż gościć będziemy dostawców naczep, pojazdów ciężarowych i komponentów oraz usług związanych z transportem ciężkim z całej Polski.
Goście wydarzenia będą mogli obejrzeć nietypowe rozwiązanie związane z transportem, załadunkiem i rozładunkiem wszelkiego rodzaju materiałów oraz wziąć udział w jednym w swoim rodzaju "miejskim pikniku".
Główną atrakcją dla odwiedzających będzie niewątpliwie pokaz tratowania samochodu przez Monster Trucka wraz z możliwością odbywania przejażdżek pojazdem przez cały dzień. Goście będą mogli skorzystać również z realistycznego symulatora jazdy samochodem ciężarowym, wziąć udział w konkurencjach przygotowanych przez Strong Manów czy dołączyć do biesiady wieczornej z koncertem niezwykle oryginalnego zespołu Me Myself and I, tworzącego muzykę bez udziału instrumentów.
Na wydarzenie zapraszamy serdecznie całe rodziny, również dzieci znajdą na terenie specjalnie przygotowaną strefę z dmuchanymi atrakcjami, animacjami, kolorową watą cukrową i balonami.

Wstęp wolny: dla wystawców i za okazaniem zaproszenia w formie papierowej.
Dla gości: wstęp płatny 10 zł jako kupon konsumpcyjny w całości do wykorzystania w punktach gastronomicznych na terenie imprezy.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz