13 Grudnia 2024

Psi Patrol® Live “Wielka piracka przygoda”

Opis wydarzenia

Psi Patrol Live! powraca do Polski z nową produkcją! Psi Patrol® Live “Wielka piracka przygoda” zawita 13-15 grudnia 2024 roku do Atlas Areny!

W Psi Patrol® Live! “Wielka piracka przygoda”, burmistrzyni Goodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem epickiej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady. Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów, pieski łapią wiatr w żagle! Żadne zadanie nie jest za duże, a żaden piesek za mały!

Dołącz do Rydera i jego zespołu podczas pirackiej przygody w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Nie przegap tej PSIastycznej okazji, aby zobaczyć ulubione pieski w unikalnym przedstawieniu w języku polskim.


Ceny biletów:

Kategoria 1: 249zł + 5% opłaty serwisowej
Kategoria 2: 195zł + 5% opłaty serwisowej
Kategoria 3: 159zł + 5% opłaty serwisowej
Kategoria 4: 125zł + 5% opłaty serwisowej
Kategoria 5: 99zł + 5% opłaty serwisowej

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz