Red Bull SoundClash - Oki vs. Kukon

Opis wydarzenia

Zrób hałas! Przed tobą OKI i KUKON na koncercie, jakiego jeszcze nie było! Red Bull SoundClash to wyjątkowe wydarzenie – w Atlas Arenie staną dwie sceny, a na nich raperzy rywalizujący ze sobą w specjalnym, muzycznym pojedynku. Na własne utwory, covery i gości specjalnych.

O tym, kto go wygra decydujesz ty – razem ze zgromadzoną na miejscu publicznością. Tego nie możesz przegapić!

OKI
Oldskulowy typ w nowym wydaniu. Poznasz go po świetnej nawijce i po „kolcach mordo”, jak rapuje w „Jeżyku” – jednym ze swoich najbardziej znanych numerów. Odsłuchanym w sieci już ponad 65 mln razy. Ale takich hitów OKI – czy to solo, czy z grupą OIO, którą współtworzy z Young Igim i Otsochodzi – ma jeszcze sporo. Jego album „PRODUKT47” pokrył się do tej pory potrójną platyną, pochodzące z niego single – „Jeżyk” i „Jakie to uczucie?” – podwójną. 14 października OKI staje w muzycznym pojedynku Red Bull SoundClash z Kukonem i, parafrazując jeden z jego tekstów, chcesz to bardzo przeżyć!

KUKON
Zanim wydał pierwszy oficjalny album, w rapowym podziemiu wykręcał już miliony odtworzeń. Przełomem w jego karierze był numer „Kocham cię”, po którym – jak sam mówi – zaczęły się cuda. Po stronie fanów lajki i udostępnienia, ze strony sceny – liczne propsy i zaproszenia. Dziś ma na swoim koncie kilkanaście płyt i jeszcze więcej gościnnych udziałów m.in. w kawałkach Pezeta, PRO8L3M-u czy Quebonafide. A na swoich krążkach – wokale od Rosalie. i Darii Zawiałow. Teraz czas na kolejne gwiazdorskie starcie – 14 października Kukon spotka się z OKIm podczas Red Bull SoundClash. I ten pojedynek wygra tylko jeden!

Zapraszamy na Red Bull SoundClash!
Red Bull SoundClash to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, podczas którego popularni artyści stają naprzeciw siebie na dwóch scenach i rywalizujący ze sobą w kilku specjalnych rundach. O tym, kto wypadnie w nich najlepiej, decyduje głosująca swoim aplauzem publiczność.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz