17 Lutego 2025

Rhytm of the Dance

Opis wydarzenia

Irlandzkie Tańce w łódzkiej Sport Arenie!

Po fenomenalnym sukcesie trasy Rhythm of the Dance w 2024 roku, która podbiła serca publiczności, zespół znów zawita do Polski! Tancerze stepowi, pełni energii i radości, zabiorą widzów w muzyczną podróż po tradycji Irlandii. Tancerze zawietają również do Sport Areny w Łodzi.

Niedawno zakończona trasa Rhythm of the Dance po Polsce spotkała się olbrzymim zainteresowaniem. Występy w Warszawie, Zabrzu, Wrocławiu oraz w Krakowie obejrzało łącznie ponad 10 tysięcy widzów. Dynamiczne i pełne radości przedstawienia zdobyły uznanie publiczności - jej brawa trwały długo jeszcze po zakończeniu każdego show. - Ręce bolą od klaskania, a nogi od tupania - podkreślali widzowie wychodzący ze spektakli.

Spektakle Rhythm of the Dance nie tylko urzekają precyzją taneczną, ale również emanują radością, która przenosi się na publiczność. Tancerze prezentują mistrzostwo tańca stepowego i przekazują widzom kawałek kultury i dziedzictwa Irlandii poprzez emocjonalne interpretacje. Show łączy w sobie tradycję, muzykę i niesamowite wręcz umiejętności taneczne.

Rhythm of the Dance przyciąga publiczność na całym świecie od ponad 20 lat. Grupa stworzona na potrzeby jednej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, dzięki ogromnemu zainteresowaniu, stała się regularnie występującym zespołem, oklaskiwanym przez widzów w kilkudziesięciu krajach świata. Wszystko dzięki najwyższemu poziomowi, jaki reprezentują zarówno tancerze jak i muzycy. Łącząc tradycyjny taniec i dźwięk z najnowocześniejszą technologią sceniczną, dwugodzinne taneczno-muzyczne widowisko zabiera publiczność w ekscytującą, pełną pasji i energii podróż po Zielonej Wyspie.

Najbardziej imponującym elementem przedstawienia prezentowanego przez Rhythm of the Dance jest klasyczny taniec stepowy. Każdy krok, tupnięcie i machnięcie stopą jest wykonywane z absolutną precyzją, co świadczy o niezwykłym profesjonalizmie artystów. Ich ruchy są szybkie, ale jednocześnie zachowują perfekcyjną synchronizację.

- Wielki sukces ostatniej trasy Rhythm of the Dance po Polsce tak naprawdę nie pozostawił nam wyboru. Chcemy, aby jeszcze więcej osób, także w innych miastach poznało ten utalentowany zespół. Emocje towarzyszące występom Rhythm of The Dance są trudne do opisania, dlatego trzeba ich doświadczyć na własnej skórze. Serdecznie zapraszam na spektakle sięgające do korzeni Irlandii - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która po raz kolejny zorganizuje występy tancerzy rodem z Zielonej Wyspy w Polsce.

Bilety na www.biletserwis.pl dostępne będą już 6 lutego o godzinie 10:00.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz