Targi Budowa Domu

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy w dniach 26-27 września na Targi Budowa Domu oraz imprezy współtowarzyszące – Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz Targi Home Design.

Spodziewamy się około 300 Wystawców, wśród których znajdują się firmy z bogatą ofertą branży budowlanej, w tym przede wszystkim firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Przedstawimy także Państwu szerokie grono deweloperów z ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośredników kredytowych oraz ekspertów branży. Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Jak co roku podczas targów dystrybuowany będzie Spis Inwestycji – pierwsze i jedyne na rynku deweloperskim wydawnictwo, w którym znajduje się alfabetyczny spis deweloperów ułożony według prezentowanych nazw inwestycji z podziałem na lokalizacje. Pomaga on w sposób przejrzysty zapoznać się z rynkiem oraz ułatwia dotarcie do wszystkich inwestycji realizowanych w atrakcyjnych dla poszczególnych osób dzielnicach Łodzi i jej okolicach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.targidom.pl i pobrania bezpłatnego e-biletu uprawniającego do wejścia na targi 2 osoby dorosłe + dzieci.

 

Godziny otwarcia dla Zwiedzających:

Sobota 10:00 – 17:00
Niedziela 10:00 – 16:00

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz