03 Kwietnia 2020

Targi FILM VIDEO FOTO 2020 - IMPREZA ODWOŁANA

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

Branża nowych technologii, która w dużej mierze rozwija się w krajach azjatyckich, wyjątkowo mocno odczuła epidemię „koronawirusa”. Firmy z sektora film / video / foto borykają się z brakiem produktów, zablokowanymi dostawami oraz wstrzymanymi delegacjami służbowymi. W związku z powyższym wiele z nich zmuszone było odwołać swoją obecność na wszystkich imprezach branżowych. Mając to na względzie Miejska Arena Kultury i Sportu podjęła decyzję o odwołaniu zaplanowanej w dniach 2-4 kwietnia 2020 roku 23. edycji Targów Film Video Foto.

Z wyrazami szacunku 

Zespół Targów Film Video Foto

Najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków, a także możliwość spotkania z ekspertami z branży i testowania sprzętu to tylko część atrakcji czekających na odwiedzających Targi Film Video Foto. Targi to również bogaty program warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań oraz możliwość obcowania i osobistego kontaktu ze światowej rangi artystami.

23. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto odbędzie się w terminie 2-4 kwietnia 2020r. w hali ATLAS ARENA.  Po raz kolejny miłośnicy fotografowania i filmowania będą mieli okazję zapoznania się z ofertą ponad 120 światowych i polskich producentów, dystrybutorów najnowszego sprzętu, oprogramowania oraz usług dla branż foto, wideo i audio.

Zapraszamy do ŁODZI!!!

Więcej informacji: www.filmvideofoto.pl

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz