28 Listopada 2019

Targi gardenCONTRACTING & Murawa 2019

Opis wydarzenia

II Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING oraz Targi MURAWA 2019

W dniach 28-29 listopada 2019 roku w hali Atlas Arena przy ulicy Bandurskiego 7 w Łodzi odbędą się Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING oraz Targi MURAWA . Oba te wydarzenia maja charakter B2B.
Podczas targów zaprezentują się producenci i dystrybutorzy nasion, roślin, drzew i krzewów, nawozów, środków ochrony roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi, architekci ogrodów, parków i krajobrazów oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu do pielęgnacji i konserwacji boisk sportowych, murawy, pól golfowych. Proces organizacji targów rozpoczyna się już teraz. Formuła wydarzenia pozostanie niezmieniona. Przede wszystkim będzie to impreza dedykowana relacjom biznesowym.
Atutem targów będą odwiedzający czyli właściciele sklepów ogrodniczych, przedstawiciele hipermarketów, centrów ogrodniczych, spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy
kwiaciarnie oraz administratorzy obiektów sportowych, osoby odpowiedzialne za konserwacje i pielęgnację boisk. Targi odwiedzą również firmy świadczące usługi projektowania i wykonywania ogrodów, architekci krajobrazu oraz reprezentanci gminnych i miejskich zarządów zieleni.

Podczas targów odbędą się imprezy towarzyszące, pokazy florystyczne, warsztaty, prelekcje i pokazy. Specjaliści z Polski i Europy podzielą się wiedzą z zakresu prezentacji roślin i sprzedaży w centach i sklepach ogrodniczych oraz przedstawią swoje doświadczenia w pielęgnacji muraw na stadionach, polach golfowych i obiektach sportowych.
będzie można wymienić się doświadczeniami i rozwiązać bieżące problemy, z którymi borykają się na co dzień przedstawiciele tych branż.

Wśród zalet wydarzenia można wymienić dogodną lokalizację w centrum Polski i dla wielu idealny termin targów. Udział Wystawców pozwoli potencjalnym odbiorcom na dostęp
do pełnej oferty produktów z niemal każdego segmentu branży.
Liczymy na Państwa uwagi i sugestie co do organizacji wydarzenia oraz programu imprez towarzyszących.
Wstęp dla odwiedzających branżowych jest bezpłatny.

Więcej informacji:
tel. 510 161 456,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz