27 Października 2023

Targi natura FOOD & beECO 2023

Opis wydarzenia

Targi natura FOOD & beECO 2023

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się w terminie 27-29 października w Hali EXPO-Łódź.

W tym roku zmienia się lokalizacja wydarzenia. - Po trzech edycjach zorganizowanych w Atlas Arenie impreza powróci do Hali EXPO-Łódź, która nie mogła w tym czasie występować jako przestrzeń wystawiennicza – mówi Mateusz Szewc, kierownik projektu.

Najważniejszym przesłaniem Targów natura FOOD & beECO pozostaje promocja zdrowego stylu życia w oparciu o szeroki dostęp do wiedzy na temat produktów certyfikowanych (żywność, rolnictwo ekologiczne, kosmetyki, środki czystości, opakowania). Podobnie jak w latach poprzednich targi natura FOOD & beECO podejmą współpracę z licznymi instytucjami, partnerami branżowymi i medialnymi, których obecność to rekomendacja i przekonanie, że nasze wydarzenie to właściwe miejsce do propagowania zdrowej, certyfikowanej żywności i rozwoju ekologicznego stylu życia. Już dziś wiadomo, że ze swoimi aktywnościami dla przedsiębiorców wróci Biokurier.pl, a magazyn Hipoalergiczni poprowadzi kolejną edycję, chwalonego i wyczekiwanego przez uczestników targów, Forum Alergii. Nie zabraknie też pokazów live cooking. O tym kto dołączy do Tomasza Jakubiaka, Adama Kozaneckiego, Karola Okrasy, Carlosa Gonzaleza Tejery czy Katarzyny Gubały, a więc kulinarnych gwiazd poprzednich edycji targów, dowiemy się wkrótce.

Jak co roku w trakcie Targów natura FOOD & beECO zostanie też rozstrzygnięty konkurs o Złoty Medal imprezy. To wyjątkowy przedsięwzięcie, w którym można znaleźć nie tylko innowacyjne produkty, ale też polskie premiery, które dopiero wchodzą na rynek. Targi natura FOOD & beECO niezmiennie pozostaną miejscem spotkań świadomych i wymagających koneserów stylu eko, prezentacji produktów wysokiej jakości oraz źródłem niekończących się inspiracji płynących z natury.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz