15 Lutego 2019

Twenty One Pilots

Opis wydarzenia

Twenty One Pilots na jedynym koncercie w Polsce!!!

Ogłoszenie organizatora:

"W związku z licznymi zapytaniami i wątpliwościami dotyczącymi żałoby narodowej informujemy, że piątkowy koncert odbędzie się zgodnie z planem."

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Imprezy: www.go-ahead.pl/regulamin/

W przypadku tego koncertu osoby do 12. roku życia mogą wejść tylko z opiekunem, zaś osoby niepełnoletnie powyżej 12. roku życia mogą wejść jedynie za okazaniem zgody opiekuna.

Agencja Go Ahead

Po wyprzedanym w ekspresowym tempie koncercie na Torwarze w 2016 roku muzycy wracają do Polski, by zagrać 15 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie!

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. Grupa powstała w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu "Twenty One Pilots". Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - "Regional At Best" i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! At The Disco, Paramore) i wkrótce podpisali kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - "Vessel", promowana przez singiel "Car Radio". Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! At The Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - "Blurryface". Singiel "Stressed Out" stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu.

Wkrótce ukaże się nowy album formacji, który będzie promowany ogólnoświatową trasą koncertową Bandito Tour! Płyta zatytułowana "Trench" ukaże się 5 października!

Bilety trafią do przedsprzedaży 17 lipca o godzinie 10:00, zaś do regularnej sprzedaży 20 lipca o godzinie 10:00.
Przedsprzedaż dostępna będzie tylko na www.ticketmaster.pl i tylko dla osób zapisanych na stronie www.twentyonepilots.com/euaus - zachęcamy do rejestracji!
Zapraszamy na koncert!

Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead.

https://www.facebook.com/events/675941116077860/

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz