TWENTY ONE PILOTS The Clancy World Tour

Opis wydarzenia

Twenty One Pilots w 2025 roku zagrają koncert w Łodzi

Łódzka Atlas Arena, zatrzęsie się w posadach, gdy 9 kwietnia 2025, wielotysięczny tłum fanów powita swoich muzycznych idoli, na jedynym w Polsce koncercie duetu Twenty One Pilots.

Legendarny duet, zdobywców statuetek GRAMMY®, właśnie ogłosił ogólnoświatową trasę koncertową „The Clancy World Tour”. Twenty One Pilots przemierzą świat od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, aż po Australię i Nową Zelandię. Muzycy, w ramach „The Clancy World Tour” odwiedzą Polskę i wystąpią z jedynym koncertem w Polsce, w łódzkiej Atlas Arenie.

Muzycy ogłaszając swoją najnowszą a zarazem największą trasę koncertową, będą promować swój najnowszy album „Clany”. Premiera tego wyczekiwanego krążka, zaplanowana została na 17 maja 2024 roku. Uczestnicy koncertu oprócz kawałków z nowej płyty, usłyszą też największe hity zespołu.

Poprzedni koncert zespołu Twenty One Pilots, w lutym 2029 roku, w Atlas Arenie był jednym z najważniejszych polskich wydarzeń muzycznych 2019 roku. Bilety na koncert, zostały wykupione w ciągu kilku godzin.

Bilety na koncert Twenty One Piltos w Atlas Arenie, można będzie kupić na stronie www.livenation.pl oraz www.ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 kwietnia o godz. 10:00 a przedsprzedaż Ticketmaster w środę 3 kwietnia o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek 5 kwietnia 2024 na LiveNation.pl o godz. 10:00.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz