18 Maja 2024

WeedWeek DAYS

Opis wydarzenia

wjazd WeedWeekGotowi na przełom w polskiej kulturze konopnej? 

Jeśli tak, to zapnijcie pasy, bo już 18-19 maja, w łódzkiej Sport Arenie odbędzie się PIERWSZY FESTIWAL KONOPNY W POLSCE - WeedWeek DAYS!

To wydarzenie to coś więcej niż targi - to miejsce, gdzie konopie spotykają się z kulturą, biznesem i mediami w towarzystwie dobrego brzmienia. Nie zabraknie ciekawych wystąpień, szybkich samochodów i dobrej szamki. Musicie tam być!

Czego możecie się spodziewać podczas tego fantastycznego weekendu?

Spotkania z ekspertami: najnowsze trendy i odkrycia w świecie konopi. Prezentacje wiodących specjalistów branżowych oraz pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Koncerty i rozrywka: dobre brzmienia połączone się z relaksem i zabawą. Od hip-hopowych koncertów po stand-up. Krótko mówiąc: czeka Cię niezapomniana dawka rozrywki!

Networking: niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z osobami, które podzielają Twoje zainteresowania i wartości.

Unikalna atmosfera: Poznaj pozytywnych ludzi i ciesz się wspólnie z nimi vibem WeedWeek DAYS - miejsca, pełnego możliwości, innowacji i biznesowych inspiracji.

Kiedy? 18-19 maja 2024

Gdzie? Sport Arena w Łodzi

Godziny otwarcia: Sobota 11:00 - 22:00 | Niedziela 10:00 - 18:00

https://weedweekdays.pl/

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz