Within Temptation

Opis wydarzenia

KUP BILET - eBilet

KUP BILET - ticketmaster

Within Temptation
ogłasza koncert 25 października w Atlas Arenie
w ramach europejskiej trasy "Bleed Out 2024 Tour"

Przygotuj się na muzyczną i wizualną podróż z Within Temptation, jednym z najbardziej kultowych europejskich zespołów rockowych, który z dumą ogłasza swój koncert w Atlas Arenie w ramach trasy koncertowej "Bleed Out 2024 Tour". Tournee po Europie i Wielkiej Brytanii, promujące najnowszy album Within Temptation, zapowiada się jako niezwykłe przeżycie, które pozostawi fanów bez tchu w piersiach. Trasa rozpocznie się w październiku 2024 roku.

Trasa „Bleed Out 2024 Tour” oznacza powrót zespołu na areny po udanej trasie „Worlds Collide Tour” z udziałem Within Temtation i Evanescence w roli co-headlinerów. Podczas tej trasy zespół wystąpił jesienią 2022 r. w najbardziej kultowych miejscach w Europie, w tym w: The O2 w Londynie, Accorhotels Arena w Paryżu i Ziggo Dome w Holandii. Dzięki kolejnej imponującej trasie koncertowej w całej Europie, Within Temptation po raz kolejny urzeknie publiczność swoją charakterystyczną mieszanką rocka i tajemniczości.
Dostępne są również pakiety biletów VIP, które oferują fanom szansę na niezapomniane wrażenia, w tym meet-and-greet oraz ekskluzywne gadżety. Bilety, pakiety VIP i więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Within Temptation pod adresem - www.within-temptation.com.

Bleed Out - premiera 20 października 2023 r.

Trasa ta jest nie tylko muzycznym widowiskiem, ale także świętem siły. Liderka Within Temptation, Sharon den Adel, opisuje ją jako okazję dla fanów, aby doświadczyć pasji i ognia zespołu, świętując wydanie ich ósmego albumu studyjnego "Bleed Out" - który jest równie epicki, co niezachwianie szczery. Wraz z "Bleed Out" Within Temptation wydali pełną determinacji deklarację zarówno swoich moralnych przekonań, jak i odważnego podejścia do muzyki. W piątek 29 września, zespół wydał swój najnowszy hitowy singiel "Ritual". “Bleed Out” czyli, 8. album studyjny zespołu, ukaże się 20 października.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę 4 października o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla słuchaczy Spotify rozpocznie się w środę 4 października o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 5 października o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od piątku 6 października o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

 

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz