20 Stycznia 2020

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Opis wydarzenia

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Miejska Arena Kultury i Sportu oraz łódzka Fundacja Modelarstwa Sportowego zapraszają na Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie.

Bywalcy Atlas Areny dobrze już znają zawody XRS Poland. W ich trakcie na specjalnie wytyczonych torach ułożonych w Atlas Arenie, ścigają się zdalnie sterowane modele. Dyscyplinie sportowej towarzyszy mnóstwo zabawy, która teraz dostępna będzie również dla najmłodszych łodzian.

W drugim tygodniu ferii (20 – 24 stycznia 2020 roku) na płycie Atlas Areny zostanie zamontowana turniejowa infrastruktura, z której będzie mógł skorzystać każdy chętny. Od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 14 zaplanowano bezpłatne zajęcia dla grup zorganizowanych. Przewodnikiem będzie Łukasz Prędki z Klubu Modeli Zdalnie Sterowanych „Sterownia”. Podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy nauczą się jeździć profesjonalnymi modelami zdalnie sterowanych samochodów (osiągają prędkość nawet 80 km/h), poznają ich budowę oraz doświadczą niesamowitych emocji związanych ze ściganiem się! Zajęcia odbędą się w dwóch turach w godz. 10.00-12.00 oraz 12.00-14.00. Mogą wziąć w nich udział grupy maksymalnie 15-osobowe. Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Popołudniami tory w Atlas Arenie przejmą zawodowcy, będzie ich można podziwiać w godz. 16-20. Nie oznacza to, że tor będzie zamknięty. Chętni posiadający model mogą przyjść do Atlas Areny i tam skorzystać z atrakcji przygotowanych dla profesjonalnych kierowców. Koszt to 20 zł od modelu. Zapisy na popołudniowe szkolenia prowadzone są pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Partnerem zdalnie sterowanych ferii w Atlas Arenie jest jej sponsor tytularny firma ATLAS  - złota marka budowlana roku 2019. 
Więcej  www.atlas.com.pl

Ofertę Miejskiej Areny Kultury i Sportu oraz łódzkiej Fundacji Modelarstwa Sportowego uzupełni w weekend 25 – 26 stycznia 2020 roku kolejna – trzecia już – runda eliminacji do Mistrzostw Polski w wyścigach modeli zdalnie sterowanych.

Jeśli uważasz, że pisk opon, ciasne zakręty i szybkie wyścigi okraszone sportowymi emocjami to coś dla Ciebie, to nie może Cię zabraknąć w Atlas Arenie.

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz