30 Marca 2019

FAME MMA 3 g. 19.15

Opis wydarzenia

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów.

Czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie.

Tym razem w walce wieczoru zobaczycie Szymona Kasprzyka, czyli popularnego Isamu - jednego z najbardziej znanych polskich gamerów. Oprócz tego do walki stanie Mistrz FAME 2 - Dawid Malczyński, którego poprzedni pojedynek był jedną z najciekawszych walk Federacji. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej kontrowersyjna gwiazda InstaStories - Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika - Bonusa BGC, czyli Piotra Witczaka.

Oprócz tego na gali zawalczą: Filip “Filipek” Marcinek, Dawid “Ambro” Ambroziak, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Krystian “Krycha” Wilczak i Marcin “Mnich” Wójcik.

W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

Galę poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie Różala i zaproszonych gości.

Loża VIP jak zwykle pęka w szwach. Będziecie więc mieli okazję zbić piątki z topowymi gwiazdami social mediów na tle naszej ścianki sławy.

Pamiętajcie! Widzimy się 30 marca, o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie na jedynej w Polsce gali Freak Fight. Do zobaczenia na FAME MMA 3!

Bilety do nabycia:

https://famemma.ticketos.pl/

Podobne wydarzenia

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!